Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol Pitek Jan Maryjan iwcia29 kojar Angelika Mojak MoniaC (2805 niezalogowanych)
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
Mgła napisał:
Pierwszy raz muszę się udać do lekarza będąc tutaj w Norwegii.Z odpowiedzi zrozumiałam,że przy rejestracji proszę o tłumacza,następnie płacę za wizytę(powyżej kwoty 1800 mam prawo do zwrotu).Proszę jeszcze o odpowiedz,czy mam wybór tłumacza tzn. kobietę czy mężczyznę,bo w przypadku mojej dolegliwości wolałabym tłumacza-kobietę Pozdrawiam

wiesz z tym tłumaczem możne to byc rożnie niekoniecznie musi byc to osoba na miejscu możne to byc np konsultacja telefoniczna
wyglada to tak ze jestes sama z lekarzem w gabinecie a tłumacz jest na łączach telefonicznych (metoda bardzo popularna na policji )
badz przez komunikator internetowy sposobów masz mnóstwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mgiełka)
Wiking
Dziękuję kami,ze wróciłaś do mojego postu i dałaś mi odpowiedz.Jestem osobą,która dopóki jako tako chodzi na nogach, to lekarz jest ostatecznością....jeszcze chodzę o własnych siłach i poczekam , może samo minie, ale bardzo dziękuje za odpowiedz, bo to tak na przyszłość dobrze wiedzieć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
A jak to jest z implantem zęba? Lepiej robić na miejscu czy w Polsce? No i czy jest to bolesne?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Angela22 napisał:
A jak to jest z implantem zęba? Lepiej robić na miejscu czy w Polsce? No i czy jest to bolesne?

Nie jest bolesne - sama procedura jest przeważnie mało bolesna dzięki stosowanemu miejscowemu znieczuleniu. Ogólnie rzecz biorąc, znieczulenie sprawia, że nie odczuwasz bólu podczas operacji.

W Gdańsku daję namiar na klinikę z doświadczeniem
www.klinikastomatologiczna.com.pl/oferta/implantologia/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok