Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
ewatuiteraz ewatuiteraz Piotr Welke (22773 niezalogowanych)
54 Posty
Przemek Drozd
(tonnny)
Nowicjusz
optimus reaktywacja napisał:
tonnny Nie sadziłem ,jak można siebie samego tak pięknie opisać .

A ty antycypujesz, czy moze jestes w posiadaniu informacji ktore uwiarygodnia twoje cienkie zalozenie?
Podziel sie na forum, jednego co tu jest nadmiarze to ilosc idiotow. Zyskasz aplauz i szacunek tlumu a moze nawet forumowy prestz( choc to oksymoron)

A wiec do dziela! Poblikuj! Po tym infantylnym komencie moze byc tylko lepiej.



No co ty nie jestem w stanie Ci tego odebrać

a pisze się prestiż
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
No co ty nie jestem w stanie Ci tego odebrać

Kolejna cipka z 4 postami i inklinacjami w kierunku homoseksualizmu. Zaszczycilem cie odpowiedzia, bedziesz mial co wspominac. na tym koncze z toba. Gdybym odpisywal kazdemu chłystkowi, ktory nie potrafi czytac ze zrozumieniem to musiałbym tu mieszkac.

Wiec po warszawsku - spierdalaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
piotr kwiatkowski
(grupa Laokona)
Początkujący
Yatsek już cię lubię,

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
optimus reaktywacja napisał:
Gdybym odpisywal kazdemu chłystkowi, ktory nie potrafi czytac ze zrozumieniem to musiałbym tu mieszkac.

Wiec po warszawsku - spierdalaj

a to dobre jest ))))))

a co do tego Twojego meteorytu co to ma rozpier**c planete ziemie w drobny mak:
www.aftenposten.no/nyheter/iriks/--Meteo...llgront-6999353.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
grupa Laokona napisał:
Yatsek już cię lubię,


wszysto okej... ale dlaczego od razu radio z krzyzem??? yhm..... mniej polityki i religii w historii a wiecej faktow by Cie nie ominelo...

mnie to najbardziej sie podoba szkolna teoria przenosin stoilcy z KRK do Wawy ) ze podobno blizej szwecji bueheheheheeh.... choroby weneryczne sie panoszyly to i zabralis ie z tego plugawego miasta ehhehehe... ze blizej morza... karmia dzieciaki w szkole takimi bzdurami zamiast od razu wytlumaczyc co to prezerwatywa i rzezaczka.... ale oczywiscie w PL tylko i wylacznie pod kolderka przy zgaszonym swietle no i oczywiscie po slubie wiec karmic glupotami trzeba....

zebym ja teraz na stare lata musial sie tej normalnej historii uczyc, heh....

edit:Przez Kra­kow­skie Przed­mie­ście „szła kareta skó­rzana otwo­rzy­sta Króla Jego Mości, sze­ściom koni. Sie­dział w niej car Rosji Wasyl Szuj­ski, przy­brany w szatę z bia­łego zło­to­gło­wiu i wysoki szłyk futrzany. 'Oczu parzy­stych, ponu­rych, surowych' — patrzył w ulice, na kto­rej 'kon­kurs był więk­szy ludzi'". W Sali Sena­tor­skiej Zamku Kró­lew­skiego het­man Sta­ni­sław Żółkiew­ski oddal go kró­lowi, w pięk­nej i ludz­kiej prze­mo­wie usza­no­wał jeń­ców, pole­cił ich łaska­wo­ści zwy­cięzcy. W obec­no­ści wszyst­kich posłów i sena­to­rów pod­czas wspól­nego posie­dze­nia Sejmu i Senatu car Wasyl pochy­lił odkrytą głowę, dotknął dło­nią posadzki, uca­ło­wał wła­sne palce. Kniaź Dymitr Szuj­ski, nie­for­tunny wódz spod Kłu­szyna, ude­rzył czo­łem raz jeden. Naj­młod­szy brat cara kniaź Iwan uczy­nił to po trzy­kroć i płakał."
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Yatsek napisał:
optimus reaktywacja napisał:
Gdybym odpisywal kazdemu chłystkowi, ktory nie potrafi czytac ze zrozumieniem to musiałbym tu mieszkac.

Wiec po warszawsku - spierdalaj

a to dobre jest ))))))

a co do tego Twojego meteorytu co to ma rozpier**c planete ziemie w drobny mak:
www.aftenposten.no/nyheter/iriks/--Meteo...llgront-6999353.html


Yatsek, to nie meteoryt, a asteroida badz meteoroid
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
piotr kwiatkowski
(grupa Laokona)
Początkujący
Ach drogi Yatsku ,wybacz mi proszę ten przykry błąd. Zupełnie zapomniałem,
drogi Yatsku,że trawisz tylko główny ściek medialny ,do którego radio z krzyżykiem
z pewnością nie należy. Ciągle mam jeszcze w pamięci twoje wiekopomne stwierdzenie,
że jeśli ktoś chcę się czegoś dowiedzieć ,to może sobie pooglądać tvn24 i po sprawie.
Więc czym prędzej linkuje ci ,drogi Yatsku artykuł w gazecie bez krzyżyka,ale za to
z czeroną komunistyczną flagą w nagłówku. Mam nadzieję ,że ani ta flaga,ani treść
tego artykułu nie sprawią ci ,drogi Yatsku dyskomfortu,a wręcz przeciwnie pomogą
zaleczyć ranę spowodowaną słuchaniem radia z krzyżykiem. I pamiętaj ,nigdy więcej
nie poruszaj tego tematu na tym forum,bo jak piszą nasi „prowydnicy” w sprawach
trudnych ,było to plugawe zwycięstwo. A ty Yatsek przecież stoisz PO właściwej
stronie mocy,i nie chcesz ,aby ktoś nawet pomyślał,że tak nie jest -prawda? No!
wyborcza.pl/1,75515,12566807,Nie_swietuj...wych_zwyciestw_.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
grupa Laokona napisał:
Ach drogi Yatsku ,wybacz mi proszę ten przykry błąd. Zupełnie zapomniałem,
drogi Yatsku,że trawisz tylko główny ściek medialny ,do którego radio z krzyżykiem
z pewnością nie należy. Ciągle mam jeszcze w pamięci twoje wiekopomne stwierdzenie,
że jeśli ktoś chcę się czegoś dowiedzieć ,to może sobie pooglądać tvn24 i po sprawie.
Więc czym prędzej linkuje ci ,drogi Yatsku artykuł w gazecie bez krzyżyka,ale za to
z czeroną komunistyczną flagą w nagłówku. Mam nadzieję ,że ani ta flaga,ani treść
tego artykułu nie sprawią ci ,drogi Yatsku dyskomfortu,a wręcz przeciwnie pomogą
zaleczyć ranę spowodowaną słuchaniem radia z krzyżykiem. I pamiętaj ,nigdy więcej
nie poruszaj tego tematu na tym forum,bo jak piszą nasi „prowydnicy” w sprawach
trudnych ,było to plugawe zwycięstwo. A ty Yatsek przecież stoisz PO właściwej
stronie mocy,i nie chcesz ,aby ktoś nawet pomyślał,że tak nie jest -prawda? No!
wyborcza.pl/1,75515,12566807,Nie_swietuj...wych_zwyciestw_.html

ja nie bawie sie w PIS ani PO ani w reszte z bandy 4... to tylko 4 partie sa PL????
a TVN24 sobie mozna poogladac jak sie nudzi czlowiekowi: to jedno forum niech chcoiaz zostanie bez polityki!!!

grupo Laokona: znalazles juz wlasciwa date dla swieta niepodleglosci???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
grupo Lakona: znalazles juz wlasciwa date dla swieta niepodleglosci???

pewnie ze znalazl 10.04
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
kryss napisał:
grupo Lakona: znalazles juz wlasciwa date dla swieta niepodleglosci???

pewnie ze znalazl 10.04


hekatomba
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok