Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

bank - Norwegia

11 Postów

(puch80)
Wiking
witam pod koniec miesiąca przeprowadzamy się z zona do norwegi niedaleko Oslo pracuje w norwegi 4 lata mam kontrakt 100% fast potrzebuje pomocy w wybraniu banku ponieważ dochody dotychczas były przelewane na polskie konto.
Proszę o pomoc w wybraniu banku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Banki szwajcarskie są najlepsze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
puch80 napisał:
witam pod koniec miesiąca przeprowadzamy się z zona do norwegi niedaleko Oslo pracuje w norwegi 4 lata mam kontrakt 100% fast potrzebuje pomocy w wybraniu banku ponieważ dochody dotychczas były przelewane na polskie konto.
Proszę o pomoc w wybraniu banku


Powiedzcie mi czy to jest mozliwe, by przebywac gdzies 4 lata i nie miec pojecia o systemie?
A moze jakies tunele drazyles z zakwaterowaniem i polsatem na scianie baraku?

Skad wy sie ludzie bierzecie, myslalem, ze wszystkie wsie z podlasia juz opustoszaly a chamy sie pocywilizowaly...A tu takie kwiatki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(puch80)
Wiking
Jest możliwe pracuje 14/14 nie pracowałem na k traktach statoil miałem polskie konto bo mieszkałem w Polsce firma płaciła za przeloty i hotele do wiadomości widze ze hamstwo z polski tez co niektórzy przywieźli! Poprosiłem o rade! Jeśli nie masz nic do napisania w temacie uwagi zostaw sobie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(puch80)
Wiking
Widze ze sam nie masz pojecia o tym ze mozna pracowac w takim systemie kwiatku!! I nie jestem z Podlasia tylko z trojmiasta!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(puch80)
Wiking
Jak to mówią ze burak ze wsi wyjdzie ale wieś z buraka nie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
puch80 napisał:
Jest możliwe pracuje 14/14 nie pracowałem na k traktach statoil miałem polskie konto bo mieszkałem w Polsce firma płaciła za przeloty i hotele do wiadomości widze ze hamstwo z polski tez co niektórzy przywieźli! Poprosiłem o rade! Jeśli nie masz nic do napisania w temacie uwagi zostaw sobie!

Kazdy bank de facto oferuje Ci to samo w podobnych pieniadzach. No chyba ze ktos bedzie sledzil sytuacje, zeby zaoszczedzic 50 czy 100kr miesiecznie, moze jestem nadenty bufon, ale gdzies mam 100 czy nawet 500 koron miesiecznie, wazniejsze dla mnie jest, zeby e-banking dzielal bez problemu (co oferuja wszystkie banki), oraz zeby bank w razie czego BYL BLISKO.
W tym zakresie wazne jest dla osob mieszkajacych lub przebywajacych z dala od CYWILIZACJI (a o to w Norwegii jak wiadomo nie trudno) to, ze DnB od paru juz miesiecy ma podpisana z Poczta umowe o wspolpracy. Jesli zgubisz lub cos zrobisz ze swoja karta, to na kazdej poczcie mozesz sobie wyplacic gotowke jedynie okazujac dokument potwierdzajacy tozsamsc.
No i dla nowoprzybylych fakt, ze Nordea wydaje karte z ID juz po 6-ciu miesiacach posiadania konta i rejestrowania wplat, w innych bankach roznie to bywa. Dla przykladu teraz w DnB zeby dostac karte z ID musisz miec prawo stalego pobytu (czyli co najmniej 5 lat stazu w Norge)...

Ale jak mawial moj dziadek:
COKOLWIEK NIE ZROBISZ, BEDZIESZ ZALOWAL...

Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Może ci zazdroszczą że miałeś/asz taki dobry układ że przeloty i zakw. płaciła firma i że co 2 tyg. byłeś w domu. Bo ludzie za pokój bez drzwi płacą spore kwoty. A za przeloty to nikt nie zapłaci i są w domu 2 razy do roku , a w międzyczasie na żonę wchodzi sąsiad i listonosz. I po prostu z zazdrochy się czepiają. A co do banku, to przecież w Norwegii nie ma zbyt ogromnego wyboru banków. I w gruncie rzeczy różnice między nimi są bez znaczenia. Po prostu udajesz się do miasta najbliższego, tam na główną ulicę, i wybierasz ten bank który ci się najbardziej podoba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
puch80 napisał:
Jak to mówią ze burak ze wsi wyjdzie ale wieś z buraka nie!
a jak jest z cebulakiem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(puch80)
Wiking
Dziekuje bardzo wybiorę DNB kilku znajomych mi go poleciło.Napisalem tutaj bo myślałem ze ktoś pomoze ale jak widac dziekuje Ci bardzo!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok