Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

oslo i brak pracy - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz K Tom Tom Klaudia Przemus gregory2804 Gabba Lolekolek (1753 niezalogowanych)
7 Postów
... ...
(ziomek)
Wiking
witam mam ukonczony kurs na wózki widłowe i prawo jazdy kat

C . angielski komunikatywny w mowie i piśmie. chcę się nauczyc

norweskiego ale najpierw muszę znaleśc prace :/ a jej nigdziej

nie ma. poszukiwania są aktywne od 2 tyg. moze ma ktos dla

mnie jakieś wskazówki dotyczace pracy kierowcy lub gdzie

pracuja polscy kierowcy a terenie oslo ?

obecnie to juz mnie interesuje jakakolwiek praca

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Irek Stolarski
(IrekStolarski)
Nowicjusz
Hejka.
Ziomek zobacz na stronie nav bo ja tu widzę pare ofert na kierowców.Może coś Ci przypasi.Jak nie wiesz jak szukać to moje GG 15838445.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
... ...
(ziomek)
Wiking
na stronce navu patrzylem i bylem nawet osobiscie nie raz i

chca albo na wakacja albo kierowce z norweskim. najlepiej to

znac jakas kompanie w ktorej pracuja polscy kierowcy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
Naprawde rozumie ciebie i wielu polakow ktorzy tu juz sa ale teraz gdy jest ciezko z praca naprawde wielu powinno pmyslec najpierw o nauce jezyka a potem o pracy.kurs w polsce jest o wiele tanszy niz tutaj.napewno beda przyjmowac albo juz nawet przyjmuja kierowcow do coca-coli na sezon.Moze pomysl teraz o nauce jezyka i wroc ,zalap sie tam na sezon a sa wielkie szanse ze zostaniesz na stale w tej firmie..Wszyscy mowie zalapie prace,zaczne sie uczyc jezyka -a ja pytam kiedy sie bedziesz uczyl jak pracujesz po 10-12 godzin na dobe.Nie ma kursow nocnych.Pisalem tutaj juz nie raz w oslo mozna zadarmo chodzic na norweski co czynie od 2 lat.Jest to dla nas trudny jezyk a angielski tylko przeszkadza w nauce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Monika Gancarczyk
(garnuszki)
Wiking
Fazi możesz zdradzić jakies szczegóły dotyczące tego bezpłatnego kursu norweskiego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(izabell)
Wiking
nie słyszałam o bezpłatnym kursie języka norweskiego u nas kosztuje 100koron za godzinę ,chyba że pracodawca płaci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Irek Stolarski
(IrekStolarski)
Nowicjusz
W komunie Bamble kiedyś były bezpłatne kursy języka norweskiego natomiast teraz kurs dzienny kosztuje 1700 nok a wieczorowy 3500 nok (ceny za semestr).Są jeszcze kursy weekendowe ale cen nie znam.
Ps.Jeśli Ktoś wie o darmowym kursie w Skien Porsgrun Stathelle proszę o info
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
... ...
(ziomek)
Wiking
no ok dajcie mi prace a sie jezyka naucze. bo juz wiem co to

znaczy ciagle dostawac odmowe z tego powodu.

i nie odbiegając od tematu czy w tym Oslo jeszcze jest praca ? a

jak jest to moze jakies namiary na jaką kolwiek

moze zna ktos jakies firmy transportowe na ternie oslo gdzie

pracuja polscy kierowcy??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
tomasz glaza
(tommecky)
Wiking
osobiscie odradzam ten kurs norweskiego za darmo co jest prowadzony za darmo .chodziłem na niego jakis czas i poza chaosem i strasznie duza ilosca ludzi nic tam nie ma .niektórzy uczniowie sa mądrzejsi od nauczycieli jednym słowem parodia i strata czasu lepiej zapłacic za porządny kurs. ale jak ktoś chce to niech spróbuje.może akurat przypasuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Mefistofeles)
Wiking
Popieram przedmówce. a do Ciebie ziomek, jesli masz kat C to sklec sobie CV po angielsku i idz do panstwowej firmy Sporveier AS ( to jest na Toyen dla kierowcow autobusow) lub na Grefsen na tramwaje. Tam on cie wysla na norweski. Mysle ze warto sprobowac, pracuja tam Polacy moj byly obecny maz Krzysztof i jego pobratymiec Zenek, jak na Grefsen na zajezdni zapytasz o Kristofa to kazdy ci pokaze ktory to. Moze sie ewentualnie poradzic cos, tylko nie mow ze ja ciebie przyslalam, bo wtedy nie uzyskasz pomocy od niego. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok