Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
(12580 niezalogowanych)
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Hilton napisał:
Alfred, z tym rosyjskim akcentem to nie trafiłes zeby mnie rozśmieszyc, bo akurat taki pech w zyciu ( a teraz juz szczescie) ze mój mąz sie puścił z ruską bladzią....stara ruska bladzią i podobno ja bardzo kocha, az tak bardzo, ze kupił jej operacje plastyczną, a na dzieci własne załuje

No Hilton, poczekaj az dzieci dorosna i wezma odwet. Bedziesz dumna, i bedziesz miala przy tym kupe smiechu.......Tak z autopsji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
Hilton napisał:
podobno ja bardzo kocha, az tak bardzo, ze kupił jej operacje plastyczną

czyli musiała być strasznie brzydka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
I nadal jest , na dodatek przezyła juz pół wieku No ale dobrze gotuje, super sprząta i jest na kazde zawołanie, bo ma taki mocny temperament
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Hilton napisał:
I nadal jest , na dodatek przezyła juz pół wieku No ale dobrze gotuje, super sprząta i jest na kazde zawołanie, bo ma taki mocny temperament


Ciekawe,czy jak nie wytrzyma jej tempa też pójdzie w odstawkę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
retier1 napisał:
Hilton napisał:
I nadal jest , na dodatek przezyła juz pół wieku No ale dobrze gotuje, super sprząta i jest na kazde zawołanie, bo ma taki mocny temperament


Ciekawe,czy jak nie wytrzyma jej tempa też pójdzie w odstawkę


Hahahah, pojdzie w odstawke, jak sie okaże, ze musi wreszcie wyrównac alimenty i czesciej dzieci zabierac. A, wlasnie mam dzic wolną sobotę, retier idziesz na piwo???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Hilton napisał:
retier1 napisał:
Hilton napisał:
I nadal jest , na dodatek przezyła juz pół wieku No ale dobrze gotuje, super sprząta i jest na kazde zawołanie, bo ma taki mocny temperament


Ciekawe,czy jak nie wytrzyma jej tempa też pójdzie w odstawkę


Hahahah, pojdzie w odstawke, jak sie okaże, ze musi wreszcie wyrównac alimenty i czesciej dzieci zabierac. A, wlasnie mam dzic wolną sobotę, retier idziesz na piwo???



ewentualnie możemy to zrobić na skeypie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
bo ci sie jakies trontchajm zamarzyło
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Hilton napisał:
bo ci sie jakies trontchajm zamarzyło



trza bylo wcześniej o tem podumać , a nie o jakichś tam polskich sklepikach pisać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(alfred)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
No to z tematem wyladowalismy ... z tylu sklepu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok