Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Pracuje ktos na budowie w Bergen??? - Norwegia

Czytali temat:
(6725 niezalogowanych)
12 Posty
Artur Drożdżyński
(Arturro1988)
Wiking
Szukam osob ktore mogly by mi polecic jakies miejsca gdzie mogl b popytac o prace, bo przez agencje to tragedia... Siedza tam obiboki, miliony cv aie czlowiek nawysyla i nic z tego. Jesli ktos moze pomoc prosze o info: 721534882 , technik88@o2.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Arturro1988 napisał:
Szukam osob ktore mogly by mi polecic jakies miejsca gdzie mogl b popytac o prace,
bo przez agencje to tragedia...
Siedza tam obiboki, miliony cv aie czlowiek nawysyla i nic z tego.
Jesli ktos moze pomoc prosze o
info: 721534882 ,
technik88@o2.pl


Dobre sobie Polski nr telefonu.

Ech idę spać, bo rano do pracy trzeba na 6 wstać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Artur Drożdżyński
(Arturro1988)
Wiking
Nie trzeba pisac na polski numer, Polak- pieprzony sknera... Chyba jest e-mail podany i na forum mozna pisac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:12  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Arturro1988 napisał:
Nie trzeba pisac na polski numer,
Polak- pieprzony sknera...
Chyba jest e-mail podany i na forum mozna pisac...

Sam jesteś pieprzony i popieprzony, głąbie patentowany.

Płaczesz, że wysyłasz miliony CV i żadnego odzewu.
Jaki ma być odzew w dzisiejszych czasach, skoro jesteś jeszcze w Polsce i podajesz polski nr telefonu.

Ubliżasz pracownikom pośrednictw od nierobów, jednak zapominasz o podstawowych prawach naboru do pracy.
Jak w CV jest polski adres i takiż telefon, to kosz jest pewny na 102.

Tak jestem sknera, inaczej nie pracował bym na emigracji, by było mi jeszcze lepiej niż miałem w Polsce aliensie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Artur Drożdżyński
(Arturro1988)
Wiking
Wyszczekany jestes i jezyka polskiego nie znasz, bo nie umiesz czytac. Pisalem ogolnie, ze Polak to sknera, a nie osobiscie do Ciebie, to po pierwsze. Po drugie, skad wiesz co w cv mam i gdzie mieszkam? Zbedne Twoje komentarze, wiec sobie daj spokoj, nie wszedlem tutaj zeby sie z cwiercinteligentami na epitety licytowac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:10  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Tomek Agile
(agiletom)
Wiking
jakie jezyki znasz i ile masz doswiadczenia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Artur Drożdżyński
(Arturro1988)
Wiking
Znam jezyk angielski, nie mam problemu z komunikacja. Znam tez jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym. Doswiadczenia udokumentowanego mam 2 lata, ale nijak ma sie to do moich umiejetnosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Artur Drożdżyński
(Arturro1988)
Wiking
Nastepny zartownis sie znalazl...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Artur Drożdżyński
(Arturro1988)
Wiking
Nie trzeba pisac na polski numer, Polak- pieprzony sknera... Chyba jest e-mail podany i na forum mozna pisac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty

(jw24)
Nowicjusz
Artur .. daruj sobie .. tracisz tutaj tylko czas .. całe to forum to banda debili i pojebów TUTAJ NIKT CI NIE POMOŻE szkoda Twojego czasu zdrowia i nerwów ... jeden mądrzejszy od drugiego ... każdy chętnie komentuje i wali hejta tym bardziej nowemu ...ale osły nie pamiętają jak każdy z nich tu zaczynał ...jak się kurwa uczyli podstaw. jacy byli maluczcy ... każdy tryska inteligencją ... polak polakowi za chuj jasny nie pomoże , jeden drugiego by zajebał za 100 koron więcej na wypłacie ... zazdrość nienawiść i frustracja .. jak w pl tak tutaj ... koleś napisał ostatnio : myślałem, że mam przyjaciół ... ale na exporcie są tylko znajome twarze ...
tak więc Artur w Bergen jedyną sensowną agencją pracy jest Adecco AS .. przynajmniej na początek ... jak chcesz pisz na priv.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-11  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok