Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

Szukam jakis znajomych z bergen! - Norwegia

Czytali temat:
Sara Łabędzka (7757 niezalogowanych)
16 Postów
Agne Agne
(ITS ME)
Wiking
Ktos kto rowniez okropnie nudzi sie w bergen i nie ma za duzo znajomych moze sie zglaszac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
79 Postów
Michal k
(djshady)
Początkujący
w Takim razie zapraszam na piwko do baru gdzie pracuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Wiking
HEJ A W JAKIEJ DZIELNICY DOKŁADNIE MIESZKASZ?JA CO PRAWDA MIESZKAM W MANGER ALE W BERGEN MAM RODZINKE WIEC CZESTO TAM PRZYJERZDZAM, A NA WIOSNE BEDE SIE DO BERGEN PRZEPROWADZAŁA.WIEC MOZE UDA NAM SIE KIEDYS SPOTKAC..POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Agne Agne
(ITS ME)
Wiking
hei, ja mieszkam w okolicy lotniska wiec jasne jak bys sie przeprowadzila do bergen mozna bylo by gdzies sie umowic w bergen pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
adi zuzanna bialon
(dominikana)
Wiking
witam ja mieszkam w centrum bergen chetnie pogadam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Wiking
JAK WCZESNIEJ WSPOMNIAŁAM CZESTO JESTEM W BERGEN WIEC JAK BEDZIESZ MIAŁA CZAS TO DAJ ZNAC TO SIE UMOWIMY
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(mysza8402)
Wiking
Hej widzę że nie jestem sama, jest nas więcej tych co się nudzą w Bergen. Ogólnie to mało atrakcji w tym mieście, szczególnie teraz jak jest tak zimno. Ja się wpisuję na to spotkanie co może się odbędzie. Fajnie by było poznac nowych ludzi, bo przecież jest nas tak dużo w Bg.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Agne Agne
(ITS ME)
Wiking
oo to super jest nastepna chetna, mozna jakos sie umowic w bergen na sobote lub niedziele lub jesli moze lubisz jezdzic na lyzwach to mozna taki wypad zorganizowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Paweł Kondratowicz
(Pavel_kk)
Wiking
a ja szukam jakiegoś sposobu by dotrzeć do Bergen , poznajmy się i zaproście mnie do siebie bo ja tu usycham! Z Polski do Norwegii niby nie tak daleko a jednak...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(zybi kapusta)
Wiking
to ja tez sie pisze na to spotkanie. tylko gdzie i kiedy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok