Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Czytali temat:
(722 niezalogowanych)
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Alc napisał:
Czuje tu niezłe zacietrzewienie - aż sam się dziwię czemu to tu umieściłem...

Życzę wszystkiego najlepszego

Chyba umiesciles swoje pytanie, zeby otrzymac szczera odpowiedz - a jak ja otrzymales to sie obrazasz. Wez ta krytyke do siebie i przyjrzyj sie krytycznie swojemu dzielu.
Moze jednak jakas prawda w tym co ludzie pisza jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...ja

tez sie dziwie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
Elise napisał:
Alc napisał:
Czuje tu niezłe zacietrzewienie - aż sam się dziwię czemu to tu umieściłem...

Życzę wszystkiego najlepszego

Chyba umiesciles swoje pytanie, zeby otrzymac szczera odpowiedz - a jak ja otrzymales to sie obrazasz. Wez ta krytyke do siebie i przyjrzyj sie krytycznie swojemu dzielu.
Moze jednak jakas prawda w tym co ludzie pisza jest.



no dokładnie Elise , serio nie pekaj tak szybko plakat jest do bani kolory ponure żółw jak by wlazł tam nie wiadomo skąd
a teraz Ci pomogę kolorki modne w tym sezonie są jaskrawe róż zieleń żółty czerwony niebieski i nadal jak w zeszłym sezonie kwiatki teraz pomieszaj wszystko dodaj napis i gotowe
a nie myśl ze wszyscy już ci zle życzą i artysty nie doceniają
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Żółw w Polsce przez Ostatnie 20 lat Kojarzy się Jednoznacznie z Polityką a konkretnie z MAZOWIECKIM , który notabene ostatnio obchodził hucznie 85 urodziny .
---
Te ZWIĘDNIĘTE Skrzydła to Taka retrospekcja , tak do Polskie Husarii jak i do tragedii Smoleńskiej ...
Ani jedno ani drugie , nie przystoi Moim zdaniem Do Piłkarskiego Święta ... jakim są Mistrzostwa .
---
No chyba , że jest to Świadoma Polityczna Kpina z Tego Całego Cyrku ...!?! .
W tym przypadku to trafiłeś w 10 ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok