Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Fura - Norwegia

Czytali temat:
Krzysiek Kowalski (1795 niezalogowanych)
109 Postów

(monia37)
Początkujący
Szukam auta i fachowej pomocy jakie auto sprawdzi się najlepiej w warunkach norweskich ?Szukam autka małego zwinnego kobiecego? Jeżeli możecie doradzić piszcie disel ? czy benzyna?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
sowa zielona
(zielonasowa)
Wiking
Dla kobiety TYLKO na prad idziesz na caly dzien do galerii ,a samochod sie laduje =)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów

(monia37)
Początkujący
Na taką nowoczesność na prad mnie nie stać póki co raczej szukam auta do 50 tys nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
monia37 napisał:
Szukam auta i fachowej pomocy jakie auto sprawdzi się najlepiej w warunkach norweskich ?Szukam autka małego zwinnego kobiecego? Jeżeli możecie doradzić piszcie disel ? czy benzyna? małe zwinne kobiece? hmm sobie być czegoś takiego nie kupił (za małe) ale może takie coś: www.finn.no/finn/car/used/object?finnkod...rchclickthrough=true
www.finn.no/finn/car/used/object?finnkod...rchclickthrough=true
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty
Tomasz .
(Vcds)
Stały Bywalec
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów

(monia37)
Początkujący
Fajnie że chcecie mi pomóc , patim za tą toyotke szczególne podziękowania i uściski na wypasie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
chyba najmniejsze autko z napedem na 4 kola
ale benzyna 98 droga
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów

(monia37)
Początkujący
Dzięki wszystkim zaangażowanym w poszukiwanie auta dla mnie. Znalazłam autko i tu się zaczyna historia , tak trafiło że auto jest od polaka i tu mój dylemat cena zaniżona sugeruje że różnie może być z tym autem i przebieg niecałe 100 tys a auto z 2002 roku . Co do norka nie miałabym wątpliwośći ale rodakowi ciężko uwierzyć!!!! że nie cofnął liczniczka? na wczasach w Pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok