Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
19 Postów

(KTM)
Wiking
hej,
szybkie pytanko.... zapierdala ktos na supermoto? szukam kompanow do terroru okolic Oslo )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Początkujący
KTM napisał:
hej,
szybkie pytanko.... zapierdala ktos na supermoto? szukam kompanow do terroru okolic Oslo )

- Szybka odpowiedź -

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(Chamillion)
Wiking
Czy lata ktos tu w okolicach Horten, Tonsberg?

Czy ma ktos w planie ubiegać sie o licencje w Gardermoen? Wybieram sie w najbliższym czasie i bylo by raźniej pojechac w pare osób.


Pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Karl Karl
(Karol_R1)
Wiking
Siemka, w tamtym roku tez ostro sie szykowalem , zeby zrobic ta licencje ale rozeszlo sie po kosciach, za to zaliczylem jeszcze speed day i motopopoludnie na koniec sezonu;]
Mozemy sie zgadac na jakies wspolne latanie chociaz pogoda okropna w ostatnich dniach;/
co do kursu to tez jestem chetny pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Motocyklisci Oslo
(NoSkills)
Nowicjusz
Karol_R1 napisał:
Siemka, w tamtym roku tez ostro sie szykowalem , zeby zrobic ta licencje ale rozeszlo sie po kosciach, za to zaliczylem jeszcze speed day i motopopoludnie na koniec sezonu;]
Mozemy sie zgadac na jakies wspolne latanie chociaz pogoda okropna w ostatnich dniach;/
co do kursu to tez jestem chetny pozdr



o kogo ja widze ! karolek ;] dawno cie nie bylo widac razem z solo. nr telefonopw masz wiesz co i jak a sie nie odzwywasz. myslelismy ze cie nie ma albo ze nie jezdzisz ;] wpadaj do nas na bialej strzale
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Karl Karl
(Karol_R1)
Wiking
no siema, ehh dopiero 2 tygodnie temu przyjechalem do Nor. pogoda beznadziejna, jeszcze dobrze nie zaczalem sezonu ;/ a co do nr to wyslij mi na priv jeszcze raz bo pozbylem sie tel w niewyjasnionych okolicznosciach w keni...w ktoras srode napewno wpadniemy...wiesz ze ta sroda niewygodna;/ no inaczej byloby gdybym mieszkal w oslo... a ty niebieska masz na norweskiej blaszce.?? moja dostala kilka nowych gadzetow i narazie zostala,... chociaz prawie poszla w odstawke na rzecz S 1000 RR. POZDR
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Motocyklisci Oslo
(NoSkills)
Nowicjusz
siema jutro smiganko.... 13-14 karl johan wiecej info na tel. pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Początkujący
Próbowałem wrzucić urywek nagrania z naszego wypadu z Oslo przez jakieś wioski, do Drammen. Niestety format pliku mi to uniemożliwia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Motocyklisci Oslo
(NoSkills)
Nowicjusz
proboj dalej albo mi zapodaj filmik na maila albo gdzies gdzie go sciagne to sie przekonwertuje ;]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Motocyklisci Oslo
(NoSkills)
Nowicjusz
dla zainteresowanych zwiezieniem maszyn na serwis lub w jakim kolwiek innym celu do polski to sie wybieram i mam miejsca na moto. termin 10.09
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok