Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
(2124 niezalogowanych)
103 Posty
Pawel K.
(paco)
Początkujący
co do plywania chetnie bym sie wybral z kims z okolic bergen...najlepiej pod zaglami
oczywiscie podpialbym sie do kogos kto ma lajbe i plywa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
ANIA SZALIŃSKA
(Aniap)
Wiking
Witam,
Bardzo dobry pomysł!! jesteśmy zainteresowani wynajmem łódki w celach turystycznych, jak będzie ładna pogoda, poopalać się i zrelaksować.Jest nas 4 osoby( 2 pary) Chłopaki chętnie też połowią ryby...
Czy łódka będzie wystarczająco duża dla 4 osób????(wiadomo im więcej osób tym niższe koszta)
Proszę mi powiedziec jaki byłby koszt wynajęcia takiej łódkki, np na 5 godzin? cena jest za godzinę?? czy należy wpłacić jakąś kaucje?? paliwo jest w cenie??
No i najważniejsze...czy będzie kapitan??Bo jeśli nikt z nas nie potrafi sterować, to rozumiem że, płynie Pan z nami?
Czy cena pozostaje bez zmian? A jeśli któreś z nas ma takie uprawnienia to czy możemy wypłynąć samodzielnie???

pozdrawiam serdecznie!! i czekam na treściwe informacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
witam serdecznie !!
bardzo mi miło że znajdą się chętni...
łódka nie będzie duża ale myślę że 4-5 osób spokojnie znajdzie na niej miejsce...co do opalania to nie wiem czy się będzie dało... bo nie kupuje jachtu...
z tego co mi wiadomo w Norwegii nie potrzeba uprawnień na sterowanie łodzią do ok. 20 m...
myślę, że wynajęcie łodzi na godzinę to ok 100 nok + paliwo...
koszt paliwa nie będzie duży jeżeli rejs ma objąć zasięgiem tylko przybrzeżne skałki...nawet jeżeli będzie to 5 h...
oczywiście mogę z Państwem również wypłynąć jeżeli żadne z Was nie posiada doświadczenia...
kaucja ... hmmm....sam nie wiem....zastanowię się
pozdrawiam !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok