Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

ZESPÓŁ_POSZUKUJE LUDZI,okolice bergen - Norwegia

Czytali temat:
(824 niezalogowanych)
5 Postów
Wiking
vocal'ista albo trębacz poszukiwany, okolice Bergen, mamy sale, dwa dni w tygodniu próby.
do obczajenia w ju tubie proszę bardzo, nie najlepsza jakość bo na aparat nagrywane, poza tym dawno temu, także progres jest potężny, zapraszamy kogoś odważnego z dobrym angielskim.

www.youtube.com/user/kalafiorix w tym kanale na razie są trzy kawałki, do tej pory nagrane a jest ich około piętnastu...
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Dawid ;)
(janqueski)
Wiking
witam! z wokalem to moze byc slabo, ale chetnie wkrecil bym sie do 'garazu' zeby posluchac.. moze jakies przeszkadzjki bym zamontowal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
Pawel K.
(paco)
Początkujący
hehe szkoda ze bebniarza wam nie trzeba
no chyba ze wiecie cos na ten temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
no sorry mate bębny są...ale mieliśmy straszne przejścia z garmenami....teraz lecimy na przód z materem szukamy wokala jakiegoś odjechanego z pomysłami na teksty w krainach czarnego humoru, lub trębacza jazz acidowego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Snejk Plisken
(budda)
Wiking
Jak by mi się udało zdobyć pracę w Norwegii to z chęcią bym pograł z kimś. Wiosłuje z 7 lat jak ktoś by chciał posłuchać moich próbek to proszę je pobrać tym linkiem www.easy-share.com/1911183903/mojeprobki.rar . Są w nim 3 próbki- metal, psychodelik i ambient jakiś. Zapewniam, że nie ma wirusów. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
nie szukamy gitarnika, basu i garów, vokal poszukiany w własną koncepcją, poza tym ciężko ogarnąć Twoje próbki, ledwo przeżyłem kilka sekund, prawie stanąłem obok siebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(HankaGwiazda)
Wiking
Witam
Chetnie pisalabym sie na wokal..
chociaz nie jestem pewna czy sie nadaje, bo widze ze ostre kawalki sa grane....
ale mimo wszystko, oto probka mojego głosu


Pozdrawiam

Hanna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
HankaGwiazda napisał:
Witam
Chetnie pisalabym sie na wokal..
chociaz nie jestem pewna czy sie nadaje, bo widze ze ostre kawalki sa grane....
ale mimo wszystko, oto probka mojego głosu


Pozdrawiam

Hanna


Piękny głos masz Haniu,tylko więcej odwagi w tym śpiewaniu a na pewno zabrzmi jeszcze piękniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
Szkoda,ze to tak daleko. Ja uwielbiam spiewac........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok