Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

NASZA POLSKA - Norwegia

Czytali temat:
(951 niezalogowanych)
1 Post
Lucjan Nowak
(Lucyferdiabel)
Wiking
Zapominamy co to nasz kraj,zapominamy czym byl nasz raj,oprzytomnijcie kto nie ma w sobie choc kropli patryjotyzmu ..............
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
Lucyferdiabel napisał:
Zapominamy co to nasz kraj,zapominamy czym byl nasz raj,oprzytomnijcie kto nie ma w sobie choc kropli patryjotyzmu ..............
Bardzo mnie to poruszylo, ale mow za siebie moze co?...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
Lucyferdiabel napisał:
Zapominamy co to nasz kraj,zapominamy czym byl nasz raj,oprzytomnijcie kto nie ma w sobie choc kropli patryjotyzmu ..............

Zagadales jak jakis cpun, albo nachlany frustrat, a nie patriota, kolego sympatyczny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
313 Posty
anna ...
(zła)
Stały Bywalec
patryjotyzm
tom sie usmiala
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
a skas ty sie Lucerdiabel czy ja ci tam urwal?
Patryjotyzm w zwiazku z czym? z tym ze sprzedaja Polske od wielu lat kawalek po kawalku? Ze mamy tak kiepskich ludzi w rzadzie i parlamencie ze az sie plakac chce, ze nie ma pracy, nie ma pomocy od rzadu???
juz nie wspominajac ze nie moge zyc w PL na normalnym, godnym poziomie i musze mieszkac za granica jak 75% moich znajomych...
nie ma patryjotyzmu, jest tesknota za miastem rozdzinnym, rodzina, nic wiecej
patryjotyzm-smieszne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Lucyferdiabel napisał:
Zapominamy co to nasz kraj,zapominamy czym byl nasz raj,oprzytomnijcie kto nie ma w sobie choc kropli patryjotyzmu ..............

A tak konkretnie to w czym problem,co masz nam do zarzucenia lucyferdiabel?
Jeśli miałbym oceniać cię na podstawie awatara,powiedziałbym że raczej nie masz nic wspólnego z patriotyzmem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(wiki26)
Wiking
podpisuje sie pod wypowiedziami SZANOWNYCH KOLEGOW I KOLEZANEK jak zes taki patryjoya to co tu robisz w Norge..................
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(iks)
Wiking
Noo kolega się zapomniał i miał przebłysk.
Przypomniał sobie lata z podstawówki..może.
Jakiś sentyment...smutne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Mieczysław Wiercik
(mniecio22)
Wiking
LUCYFERDIABEŁ--tyś się chyba z choinki noworocznej zerwał.
Ty mylisz pojęcia patriotyzmu z tym co sie dzieje w Polsce !!! Patriotyzm się wysysa z mlekiem matki i ma sie do końca zycia--a Ty pieprzysz jakieś dyrdymały .Ty patrz na to co w Polsce Te popaprańce wyrabjają !!!Przeżyłem 30 lat w komunie i to my śmy wybudowali to co teraz od 20 lat te gnojki w sejmie wszystko wyprzedają--a pomyslałeś co będzie jak wszystko sprzedadzą?????????
Ta teraźniejsza rządząca tumaneria---bez znaczenia,czy to czerwoni,czy pisowcy ,peowiaki--nie umieją tworzyć tylko żerują na tym cośmy stworzyli do 89 r. I nie pieprz mi ,że ja czerwony komuch--bo ja coś w Polsce stwo rzyłem ,a Ty spieprzyłeś z Polski i sie wymądrzasz -------wróć cwaniaku do Polski i cos stwórz --wtedy pogadamy o PATRIOTYŹMIE
I w Norwegi też coś stworzyłem --poparz sobie--a ty co zrobiłeś????????????????????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok