Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

elixia sandnes - Norwegia

Czytali temat:
Magdalena ******************* Beata las (1168 niezalogowanych)
6 Postów
mariusz matusik
(mario677)
Wiking
witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś korzystał lub korzysta z siłowni elixia sandnes ogólnie jaka atmosfera i warunki czy nie ma jakiś ograniczeń.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(Bary)
Wiking
Czesc

W Sandnes masz 2 Elixie jedna w centrum a druga Forus( na ta ja uczeszczam ). Atmosfera hmm jak najbardziej pozytywna. Jesli przychodzisz oczywiscie cwiczyc a nie porozmawiac Sekcja cardio mega duza, czesc z wolnymi ciezarami takze spora, maszyn od groma. Na poczatku nie wiedzialem sam do czego nie ktore z nich sluza haha. Oczywiscie znajdziesz tez mate na ktorej sie mozesz porozciagac itd. Silownia znajduje sie na parterze ( worek, martwy ciag, linki, sauna, prysznice i nie wiem jak sie to poprawnie nazywa "pokoj solny" ;p. Natomiast na 2 pietrze wszytkie sekcje co wyzej wymienilem. Silownia bardzo zadbana, czysta,schludna. Place 480 Nok miesiecznie a wpisowe 399 bo nie chcialem popisywac kontraktu na caly rok a tak moge zrezygnowac kiedy chce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
mariusz matusik
(mario677)
Wiking
Dzięki za informacje właśnie sie zapisałem w Sandnes.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok