Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Dalsnuten - Norwegia

Czytali temat:
Tomek B Michał Żychowicz Angelika Witkowska (2141 niezalogowanych)
32 Posty
Andrzej Cybulski
(smoczek)
Nowicjusz
Pisalby sie ktos na taka wycieczke w wiekszej grupie do dalsnuten? powiedzmy taka zapoznawcza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Andrzej Cybulski
(smoczek)
Nowicjusz
Dla chcacego nic trudnego termin sie zobaczy bo nie wiadomo ile osob bedzie sie na to pisalo no i bedzie trzeba ogarnac jakis transport bo ja mam tylko na 4 osoby miejsce ale wolalbym jechac w wiekszej ekipie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Tomasz Kicus
(kicus89)
Wiking
Ja sie pisze jak cos
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Andrzej Cybulski
(smoczek)
Nowicjusz
Niech kazdy napisze tutaj czy sie pisze wiem ze mozna pojechac samemu ale tu chodzi o ta atmosfere jak sie pojedzie wieksza grupa i od razu mozna nawiazac nowe znajomosci a za granica raczej sie takie przydaja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Andrzej Cybulski
(smoczek)
Nowicjusz
Ooo no to kwestia transportu rozwiazana jak wycieczka to wycieczka na nogach i dzieki za rady ale moglbys sie z nami wybrac bedzie latwiej trafic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Andrzej Cybulski
(smoczek)
Nowicjusz
Postaram sie wszystko zalezy od was ale raczej nie da sie ustalic terminu na ladna pogode bo pogoda lubi robic w konia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Andrzej Cybulski
(smoczek)
Nowicjusz
Zebrac to raczej nie zbiore jak sami nie beda chcieli ja tu nie znam nikogo wiec licze na jakies szczescie ze ktos bedzie chetny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok