Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

proszę o przetłumaczenie dokumentu - Norwegia

Czytali temat:
Onty_Ja_Gabriel_3. (4605 niezalogowanych)
12 Posty
Siwa S.
(unge098)
Wiking
Andelseiere i borettslaget har forkjøpsrett til ledige boliger i borettslaget.

For å benytte forkjøpsretten er det ett vilkår at man melder på fastlagt skjema som fåes ved henvendelse til nedre buskerud boligbyggelag eller som kan lastes ned fra nbbo hjemmesider www.nbbo.no. her finnes utfyllende opplysninger om retningslinjer for forkjøprett og krav til finansiering.


Det kreves skriftlig dokumentasjon på finansjering fra bank når boliger er utlyst med kjøpesum.


Dersom det er flere som ønsker å benytte seg av forkjøpsretten er det den med lengst botid i borettslaget som vil få boligen.





Z góry dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
chcecie zakupić,wykupić mieszkanie a język zero?jak dalej załatwiać chcecie takie sprawy...
próbujcie sami tłumaczyć sobie,szybciej nauczycie się języka to dobra rada...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
DawSi Dursi
(Polo80)
Nowicjusz
oppland napisał:
chcecie zakupić,wykupić mieszkanie a język zero?jak dalej załatwiać chcecie takie sprawy...
próbujcie sami tłumaczyć sobie,szybciej nauczycie się języka to dobra rada...


Beszczelny jestes Tyle powiem , jesli znasz jezyk to dla Ciebie 3 min zamiast obrazac i czepiac sie na forum bys pomógł ''bratu''.

Czym dluzej tu ejstem to dochodzi do mnie jacy sa Polacy masakra nie dziwie sie ze nas nienawidza w UE .

Ps. musze pogadac powaznie z rodzicami chyba mnie adoptowali bo wogole moje zachowanie nie przypomina Polaka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Polo80 napisał:
oppland napisał:
chcecie zakupić,wykupić mieszkanie a język zero?jak dalej załatwiać chcecie takie sprawy...
próbujcie sami tłumaczyć sobie,szybciej nauczycie się języka to dobra rada...


Beszczelny jestes Tyle powiem , jesli znasz jezyk to dla Ciebie 3 min zamiast obrazac i czepiac sie na forum bys pomógł ''bratu''.

Czym dluzej tu ejstem to dochodzi do mnie jacy sa Polacy masakra nie dziwie sie ze nas nienawidza w UE .

Ps. musze pogadac powaznie z rodzicami chyba mnie adoptowali bo wogole moje zachowanie nie przypomina Polaka.


Ty a potem płacz ze ktoś oszukał bo nic nie rozumieli
A użyć np Google zajmie pól minuty.
Jak ci dadzą papiery po norwesku do podpisania podpiszesz w ciemno bo zaufasz
na biały uśmiech?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
DawSi Dursi
(Polo80)
Nowicjusz
Google nie zawsze przetłumaczy dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Polo80 napisał:
Google nie zawsze przetłumaczy dobrze
Wolalbym rozumieć 50 % z Google niz komuś ufać szczególnie jesli chodzi o takie
sprawy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty
Kaśka N.
(factorytka)
Stały Bywalec
Polo80 napisał:
oppland napisał:
chcecie zakupić,wykupić mieszkanie a język zero?jak dalej załatwiać chcecie takie sprawy...
próbujcie sami tłumaczyć sobie,szybciej nauczycie się języka to dobra rada...


Beszczelny jestes Tyle powiem , jesli znasz jezyk to dla Ciebie 3 min zamiast obrazac i czepiac sie na forum bys pomógł ''bratu''.

Czym dluzej tu ejstem to dochodzi do mnie jacy sa Polacy masakra nie dziwie sie ze nas nienawidza w UE .

Ps. musze pogadac powaznie z rodzicami chyba mnie adoptowali bo wogole moje zachowanie nie przypomina Polaka.


"Wogóle" ciągle ten sam błąd

W ogóle tępak jesteś

Ale śmiechu co niemiara
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
DawSi Dursi
(Polo80)
Nowicjusz
PJo napisał:
Polo80 napisał:
Google nie zawsze przetłumaczy dobrze
Wolalbym rozumieć 50 % z Google niz komuś ufać szczególnie jesli chodzi o takie
sprawy


wiesz jesli naprzykład Taki bobik mu celowo przetlumaczy źle (jemu bym nie ufał bo by celowo zle przetlumaczyl na 100% ) to naprzykład Ty zwroci na to uwage albo ktos inny wiec mysle ze nie kazdy by kłamał niech kazdy by przetlumaczył na forum i tyle no ale po co niech chklopak sie meczy a moze nie kupi nic i wyladuje na ulicy..a wtedy wroci do Polski.... ale byla by frajda... ot Polskie braterstwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
589 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
z grubsza chodzi o o to że jeśli chcecie skorzystać z prawa pierwokupu w spółdzielni (albo ci którzy tą notkę otrzymali) to musicie sobie ściągnąć i wypełnić formulaż z www.nbbo.no. (możecie go też dostać w spółdzielni) tam też znajdziecie dodatkowe informacje na temat finansowania i inne wskazówki.
wymagana jest też "papierowa" dokumentacja z banku potwierdzająca Wasze możliwości kredytowe, kiedy już nieruchomość zostanie wystawiona na sprzedaż z konkretną ceną.
pierwszeństwo pierwokupu ma osoba która mieszkała w spółdzielni najdłużej.

tak więc do dopiero początek "schodów" dla Was.
powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty
Kaśka N.
(factorytka)
Stały Bywalec
Polo80 napisał:
PJo napisał:
Polo80 napisał:
Google nie zawsze przetłumaczy dobrze
Wolalbym rozumieć 50 % z Google niz komuś ufać szczególnie jesli chodzi o takie
sprawy


wiesz jesli naprzykład Taki bobik mu celowo przetlumaczy źle (jemu bym nie ufał bo by celowo zle przetlumaczyl na 100% ) to naprzykład Ty zwroci na to uwage albo ktos inny wiec mysle ze nie kazdy by kłamał niech kazdy by przetlumaczył na forum i tyle no ale po co niech chklopak sie meczy a moze nie kupi nic i wyladuje na ulicy..a wtedy wroci do Polski.... ale byla by frajda... ot Polskie braterstwo.


Ty jednak dobrze pierdolnięty jesteś
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok