Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Stavanger- Kristiansand- jak dojechać - Norwegia

Czytali temat:
dudek POTEK Lukasz Goracy Enat X. Marcin Staluszka marcin31101081 Rydrik (2064 niezalogowanych)
5 Postów
a genszer
(genszer17)
Wiking
Witam ,przylatuję 8 marca do Stavanger o 16;50 i z dostępnych informacji mam pociąg do Kristiansand o 17;49,.mam pytanie -czym można dostać się na dworzec kolejowy i czy zdąże na ten pociąg? Czy jest inna jakaś alternatywa dojazdu o tej godzinie do Kristiansand?[autobus,bus]za odpowiedż z góry dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:10  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Marcin Bartnik
(Marcin84)
Wiking
nie znam się ale pociągi możesz sprawdzić tutaj

www.nsb.no/en/bestill/velg-togavgang?pas...still/velg-togavgang
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Marek Marecki
(vikingfiord9)
Nowicjusz
Wiec Masz z lotniska bialy autobus pod sam dworzec kolejowy i kosztuje bilet 110nok,alternatywnie zielony miejski za 38nok ale jedzie rzadziej i dluzej,taxi z lotniska okolo 300-350nok,jesli nie zdazysz na pociag jezdza z dworca w Stavanger z peronow po zadaszeniem czyli perony w srodku biale autobusy Kyttbusen lub niebieskie nettbus ,proponowalbym osobiscie taxi bo to niedziela i autobusy jak jezdzą nie wiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
marek przydzial
(jelcyn1111)
Początkujący
mala poprawka odnosnie ceny taxi, to jest okolo 450 koron w niedziele jest drozej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok