Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Czytali temat:
Mariusz-Robert Bojar Sabina Kargol KrzysiekM (5450 niezalogowanych)
49 Postów
Łukasz Turski
(luki2312)
Nowicjusz
[video type=youtube][/video]
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking
.... majac w pamieci ostatnia impreze z cylku polish .... lubudubu na melanzu ..... mimowolnie tworzy sie pytanie ....
pojsc czy nie pojsc ...

poprzedni , lub wczesniejszy odcinek byl sponsorowany przez literke L .... jak Lipa ... i R ...jak Rozczarowanie

i Smajk ma nadzieje ze .... zmieniony zostal literkowy sponsor .... bynajmniej na F ...czyli Fajnie ....

...no ale to sie okaze ... . po 3 rano
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Aga_2134 :)
(Aga_2134)
Wiking
O 3 to beda 2 literki: WP- wszyscy pijani
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
a może Az ....wszyscy zaczarowani .
/.

.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
To miejsce kojarze z jednym - czarne dziwki.
A Mike to byl czarny bodygard z Nigerii, czyli chyba nie DJ co sie probowal do mnie logowac. Po latach szczerze przyznam, ze mam mu za zle, ze nigdy mnie z hukiem nie wyrzucil.
W szafie grajacej byly rozne rzeczy. Ja z kolega puszczalismy to: 50 Cent for 5 Nok.


Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking
Smajk byl na obu .... i sponsorzy sie nie zmienili czyli literka L i R .... choc moze Smajk miec zbyt wysokie wymagania .... no ale to on ....
...niech sie inni wypowiedza ...

no ale ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Bartłomiej Malesza
(bartek85)
Wiking
impreza była pierwsza klasa, dawno już się tak nie wybawiłem podziękowania dla organizatorów za świetny klimat imprezy oraz miłą obsługę. Jeżeli chodzi o DJ-a to lepszego nie trzeba było, puszczał świetną muzę ( i wcale nie jak wy to mówicie "disko z pola" ) wielki szacun dla niego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Jak widac z obserwacji jedni zadowolą sie byle czym, a inni nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
Mowiac szczerze, a oczywiscie chce byc szczery, to mnie to wali jaka muzyczka, czy zagrali to co lubie, czy nie, albo czy profesjonalnie sie odbylo. W fajnym towarzystwie, w milej atmosferze, nawet wiejskie disco wkreca /autopsja/, a ambitnej jak dla mnie, muzyczki moge se posluchac w domu /gdyby mi sie chcialo/. Zalezy z czym sie na impreze przychodzi /mysle o nastawieniu/ i z kim. Czasem tez fajnie jest samemu, bo sytuacja jest bardziej otwarta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok