Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Czytali temat:
(3336 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Gabryś
jak już dojdziesz do siebie i wzrok się troszkę poprawi to policz " l " u prowokatora
Noreg by się tak nie pomylił, ani abonentu by nie użył
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
jasta102 napisał:
Gabryś
jak już dojdziesz do siebie i wzrok się troszkę poprawi to policz " l " u prowokatora
Noreg by się tak nie pomylił, ani abonentu by nie użył
Ech tam...! ,
z samego rana dołujesz Ludzi , którzy chcą się ...ździebko ... wykazać ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
nie kompromituj się dalej i przestań wypisywać te głupoty
autor zapomniał dwóch liter zamiast satellitt użył satalitt a zamiast abonnentskort użył abonentskort .
nie rób z dwóch zgubionych liter spisku czy prowokacji już nie chce mi się odpisywać na burki bo nie będę się zniżał do dna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
jestem ciekaw czy bylibyście tacy mądrzy jakby ktoś zaczepił was na chodniku i zapytał np. jak autor tego postu co i jak ??

jeden mądrzejszy od drugiego tylko jakby przyszło co do czego to skończyło by się to zapewne na niezliczonej ilości gestykulacji ruchowej , mieszanki angielskiego z norweskim .

dobrze że teraz jeszcze macie dostęp do neta to jeszcze jakoś zdanie da się skleić , ale bez tego coś czuję że biednie by było
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
powiatowy myśliciel napisał:
jestem ciekaw czy bylibyście tacy mądrzy jakby ktoś zaczepił was na chodniku i zapytał np. jak autor tego postu co i jak ??

ja tam dalej mocno wierzę w to
że zapytałby się o parabol
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
powiatowy myśliciel napisał:
jestem ciekaw czy bylibyście tacy mądrzy jakby ktoś zaczepił was na chodniku i zapytał np. jak autor tego postu co i jak ??

jeden mądrzejszy od drugiego tylko jakby przyszło co do czego to skończyło by się to zapewne na niezliczonej ilości gestykulacji ruchowej , mieszanki angielskiego z norweskim .

dobrze że teraz jeszcze macie dostęp do neta to jeszcze jakoś zdanie da się skleić , ale bez tego coś czuję że biednie by było


używałbym mieszanki marsjańskiego i narzecza kagulu już chyba wszystkim uświadomiłeś dawno temu że nikt nie zna norweskiego .......TYLKO POWIATOWY , TYLKO TY
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Szkoda tylko, ze zanim zaczeliscie sie popisywac kto lepiej wie i lepiej potrafi po norwesku, nie przeczytaliscie dokladnie co napisala autorka watku.
Ona chce wiedziec gdzie mozna dostac karte do dekodera, zeby miec polska tv, bo dekoder juz ma.
Odpowie jej ktos na to pytanie? Bo przeczytalam wszystkie posty i w zadnym nikt nie napisal jak zdobyc karte .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
uświadamiać i utwierdzać w przekonaniu takim czy takim nie mam kogo

wystarczy że nie muszę spinać się na forum by coś komuś udowodnić

zazwyczaj jest tak że ci co najwięcej mają do powiedzenia najmniej się orientują


najgorzej jest jeśli ktoś taki poucza kogoś innego

widzisz andre ved mark --chociaż nie jestem z Bergen to doskonale orientuję się że większa połowa Polaków pracuje tam za mniej niż minimum taryfowe płac

nie wiem jak Ty , zresztą każdy jest świadomy za co robi , a tam to niektórzy zachwyceni są że pracują po 12 godzin dziennie a zarobek na złotówki 3 tys. miesięcznie to chyba jakaś norma

powiedz to tym gościom co bawią się w niewolnictwo w kraju co ma zagwarantowane płace minimalne -- to nie Anglia czy Niemcy gdzie jadą po tobie jak po ścierze , a mimo to takich jest tu bardzo wielu

i kogo Ty umoralniasz człowieku , się zastanów ??????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
ooooooooooo następna mądra Hilton hahahahha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
powiatowy myśliciel napisał:widzisz andre ved mark --chociaż nie jestem z Bergen to doskonale orientuję się że większa połowa Polaków pracuje tam za mniej niż minimum taryfowe płac
---
POWIATOWO-WOJEWÓDZKI...!!!
---
...POŁOWY ZAWSZE SĄ RÓWNE I NIGDY NIE BĘDZIE INACZEJ...
---
Natomiast ... część ... może być większa lubo mniejsza ...
---
To tak a pro po ...Twojego Mędrkowania .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok