Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

14 Posty
Wiking
Witam,
Prsze sprawdzic na gulesider.no.
Nalezy jednak pamietac, ze niektorzy zastrzegaja swoj numer. Wtedy nie jest on dostepny na zadnej stronie z wykazem numerow.
Pzdr Maja - Lebara AS
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
robert slledz
(gal1964)
Wiking
Dzieki Bardzo

Robert
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Arek Twa
(Arrek)
Wiking
Witam
Czy wiadomo coś o nowych promocjach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów
Johnny Walker
(Moroklumpen)
Stały Bywalec
Mam numer w Lebarze. Od kilku miesięcy zdarza mi się, że jakość połączeń z zagranicznych jest bardzo zła (rozmowy z Polską, Francją, Anglią). Ja słyszę bardzo dobrze moich rozmówców będąc w Norwegii, ale oni narzekają, że słabo mnie słyszą, że są szumy i trzaski takie że nie da się rozmawiać. W lipcu byłem w Polsce i doświadczyłem tego samego od drugiej strony odbierając telefon z Norwegii.
Jakiś komentarz na ten temat?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
patryk patrus
(patrus)
Wiking
jest jakaś bramka sms żeby z polski wysyłać do norwegi na lebare?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Moroklumpen napisał:
Mam numer w Lebarze. Od kilku miesięcy zdarza mi się, że jakość połączeń z zagranicznych jest bardzo zła (rozmowy z Polską, Francją, Anglią). Ja słyszę bardzo dobrze moich rozmówców będąc w Norwegii, ale oni narzekają, że słabo mnie słyszą, że są szumy i trzaski takie że nie da się rozmawiać. W lipcu byłem w Polsce i doświadczyłem tego samego od drugiej strony odbierając telefon z Norwegii.
Jakiś komentarz na ten temat?
Pozdrawiam


Komentarz: Frajer sluzy do dymania. Chciales przyoszczedzic dziadow i kupiles wirtualnego operatora to teraz dupa szczypie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

()
Wiking
....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
magda37 napisał:
Sprzedam nowy Ihone 4,
cena 3800 NOk


drożej jak w sklepie za 4S ???? chyba cie poe.........

www.prisjakt.no/product.php?p=976420
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Arie Dob
(rautha)
Wiking
Czy ktoś ma podobny problem jak ja i go rozwiązał z nr z lebary ( po rebrandingu Mycall ) - brak możliwości wykonywania połączeń głosowych ( będąc w PL ) do numerów krajowych jaki i NO ? Roaming działa - połączenia przychodzące jak i sms wychodzące są działają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok