Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

polsat cyfrowy - Norwegia

Czytali temat:
(2180 niezalogowanych)
1 Post

(siemia35@interia.eu)
Wiking
KUPIE PILOT DO POLSATU CYFROWEGO.PROSZE O KONTAKT POD NR.96695542.DZIEKI
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
siemia35@interia.eu napisał:
KUPIE PILOT DO POLSATU CYFROWEGO.PROSZE O KONTAKT POD NR.96695542.DZIEKI

Czy tylko jeden rodzaj dekoderów dawał polsat? każdy pilot będzie pasował?
A czy nie da rady uniwersalnego pilota dokupić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
U nas pilot ze starego dekodera pasował też do nowego, też nowszy córcia wykończyła
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Dobry wieczór.....

Zuzu....., a jak to właściwie jest.....czy pilot uniwersalny, pasuje do każdego dekodera ?
Mam cyfrę plus.....i już czuję,że lada moment wysiądzie mi pilot
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
wilk stepowy napisał:
Dobry wieczór.....

Zuzu....., a jak to właściwie jest.....czy pilot uniwersalny, pasuje do każdego dekodera ?
Mam cyfrę plus.....i już czuję,że lada moment wysiądzie mi pilot



zależy od zakresu jaki łapie pilot, w instrukcji tez powinna być podana lista urządzeń, ale to i tak najlepiej sprawdzić dane urządzenie z pilotem(różnie to bywa)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
549 Postów
Grzegorz K
(Grzes203)
Wyjadacz
Zazwyczaj działają, czasem tylko kilka funkcji brakuje.
Można zakupić pilota uniwersalnego który będzie obsługiwał kilka urządzeń (TV, DVD, dekoder) wtedy nie trzeba kupować wielkiej ławy do salonu aby się wszystkie piloty pomieściły.

Znalazłem takie cuś:
www.finn.no/finn/torget/tilsalgs/annonse?finnkode=24881280

i trochę po polsku:

cokupic.pl/produkt/Logitech-Harmony-Remote-525-pilot
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Im tańsze urządzenie ty mniejsz a szansa na trafienie z kompatybilnością pełną/częściową.

Logitech ma dużą bazę danych (ponad 7tyś i cały czas dodają nowe) i pozwala zaprogramować z starego pilota każdy przycisk (dopóki działa)
Podstawowe funkcje dekodera powinien znaleźć od razu, pełna konfiguracja może zająć troche czasu, a jak ktoś będzie chciał podpiąć kilka urządzeń to może to i kilka godzin potrwać
Sama konfiguracja pilota też może być troszkę skomplikowana i osoby bez zacięcia technicznego mogą mieć problem, ale warto bo jednym pilotem można sterować wszystkimi urządzeniami RTV.

Na stronie Logitech można sprawdzić kompatybilność z urządzeniem przed zakupem, nawet gdyby nie było to powinien działać o ile częstotliwość na której działa dekoder nie jest jakaś kosmiczna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
My mamy Logitech, jest bardzo dobry, choć drogi. Ale akurat nie próbowaliśmy go s Polsatem, jak nie zapomnę to zapytam męża, czy na Polsat też da radę go zaprogramować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Dobry wieczór......

No tak....., najważniejsze w tym wszystkim jest , że mogę mieć malutką ławę......
A teraz poważniej......dziękuję wszystkim za odpowiedż.......

Miłego wieczoru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(zybi kapusta)
Wiking
[/quote]


zależy od zakresu jaki łapie pilot, w instrukcji tez powinna być podana lista urządzeń [/quote]

oczywiscie pilot zakupiony w norge bedzie mial w rozpisce polski polsat cyfrowy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok