Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Życie w Norwegii na Kole Podbiegunowym cz.1. - Life in Norway on the Arctic Cyrcle part 1. - Norwegia

Czytali temat:
(1976 niezalogowanych)
1 Post

(szynkar)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do filmu Życie w Norwegii na Kole Podbiegunowym cz.1. - Life in Norway on the Arctic Cyrcle part 1. .
troche masz racji ale tylko treoche mylisz sie prawie we wszystkim
miaszkasz na zadupiu i nie wiesz co sie dzieje
manadaty wysokie zarobki itd...
pewnie zarabiesz malo i dla tego tak sie zachwycasz
najbogatszy norweg jest biedniejszy od 10 polaka ( z najbogatszych)

o dniu polarnym mozesz debatowac ale o reszcie ....
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
297 Postów

(Pies gończy)
Stały Bywalec
szynkar Ciebie to już chyba pogięło od tego polskiego browaru...Najbogatszy norweg Fredriksen ma majątek ponad 60 mld.. Nok na złote wychodzi 30 mld..... Kulczyk ma 7,4 mld Plz.... nastepny norweg....Olav Thon ma 21,3 mld Nok więc jeśli coś piszesz to sprawdż...........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
widzę że bardzo słabo znacie tematy i ty pies gończy i ta pani co nakręciła (nie wiem komedia ?? ) poniżenie i tyle

ja wam powiem tak że żeby nie być gołosłownym to napiszę ci tylko że pan o imieniu Einar Ass miał dochód w 2009 wynoszący 339 580 199 nok , a konto w banku to 906 700 425 nok także nie porównujmy Polskich biedaków (biznesmenów)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
i pamiętaj pies gończy nie myl pojęć majątek - dochód (intekt) , majątek można mieć nie wiadomo jaki , zauważ że to dochód za rok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
297 Postów

(Pies gończy)
Stały Bywalec
powiatowy hehehhehe ale porównałem tylko majątki norwegów z polskimi bogaczami.........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
nie porównuj pies gończy bo ci wszyscy Polscy biznesmeni to przeważnie mają bardzo dobre wtyki w ministerstwie itd. no powiedz mi na czym się dorobił pan Kulczyk ?? tak na prawdę nikt nie wie , fakt gość ma pieniądze , tylko skąd się to wzięło i w jaki sposób to raczej nikt nie chce albo po prostu nie dochodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Asia ..
(asiulka200)
Wiking
Czesc jesl mogla bys sie odezwac do mnie na gg to byla bym bardzo wdzieczna bo potrzebuje pomocy i mam troche pytan do Ciebie...to moje gg 32851408..Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(szynkar)
Wiking
asiulka do niej masz pytania??? dobre ale ona moze cos wie o zyciu u siebie na polnocy na wiosce gdze to nie ma za grosz odbicia z norwegia w miastach
urzedy w oslo dzialaja sprawie jak sie zna jezyk i sie o wszystko wypyta
babol na babolu w tych wypowiedziach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(szynkar)
Wiking
w norwe masz 2-3 razy wiecej samobojstw niz w PL a zyje tutaj 8x mniej ludzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
D N
(MYMOL71)
Wiking
Witam ale co do jednej kwestii mylisz się od 1go maja 2009 roku kiedy Polska stała się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskie to do Norwegi możesz przyjechać na 6 miesięcy a nie jak mówisz 3 miesiące.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok