Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Delerium - Silence ft. Sarah McLachlan (Tiesto Mix) - Norwegia

Czytali temat:
Mariusz ' Slavo Slavo luki luk HeartB ar2 2ra (935 niezalogowanych)
4 Posty

(tomekgo)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do wideo Delerium - Silence ft. Sarah McLachlan (Tiesto Mix)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(tomekgo)
Wiking
Najlepsza muza na świecie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
tomekgo napisał:
Najlepsza muza na świecie.

Zdarzenie nie zachodzi, gdyz wedlug mnie nie jest najlepsza - teza jest falszywa.

Warto dodac, ze wedlug ciebie -to robi roznice.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
Kochasz logikę wsteczny co?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
jasta 102 napisał:
Kochasz logikę wsteczny co?

Kiedys bardziej, ale po Talebie widze, ze ciezko mi juz opisac swiat za pomoca logiki choc wciaz mam pokuse.
lubie jasne komunikaty a nie lubie ignorancji.

Nie lubie gdy ktos mowi, ze cos jest najlepsze nie majac na poparcie tezy nic procz wlasnego przekonania. Zreszta, gdy w gre wchodzi ocena nieostra, np ocena gustu, to pisanie, ze cos jest lepsze lub gorsze jest nieuprawnione.
Chlop woli discopolo a meloman szuberta - nic z tego podzialu nie wynika dla oceny wartosci.
Zreszta, kogo to obecnie interesuje - latwiej powiedziec, ze jeste glupi bo sluchasz DP.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

()
Stały Bywalec
optymysta napisał:
jasta 102 napisał:
Kochasz logikę wsteczny co?

Kiedys bardziej, ale po Talebie widze, ze ciezko mi juz opisac swiat za pomoca logiki choc wciaz mam pokuse.
lubie jasne komunikaty a nie lubie ignorancji.

Nie lubie gdy ktos mowi, ze cos jest najlepsze nie majac na poparcie tezy nic procz wlasnego przekonania. Zreszta, gdy w gre wchodzi ocena nieostra, np ocena gustu, to pisanie, ze cos jest lepsze lub gorsze jest nieuprawnione.
Chlop woli discopolo a meloman szuberta - nic z tego podzialu nie wynika dla oceny wartosci.
Zreszta, kogo to obecnie interesuje - latwiej powiedziec, ze jeste glupi bo sluchasz DP.

No tak ale jesteś na złym forum. Możesz mieć problem aby zrozumieć chłopaka, który nie właściwie posługuje się językiem polskim.
Możesz nadal kopać się z koniem ale niczego nie zmienisz.
Bierz to na chłopski rozum. Logika to nie tu

No chyba że chodziło tylko o prowokacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok