Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Młode mamy z Lillestrom i okolic - Norwegia

Czytali temat:
M L Bartlomiej Bryndza (4038 niezalogowanych)
7 Postów

(marzenaa)
Wiking
Witam wszystkich Mieszkam w Lillestrom i mam synka ktory zaniedlugo skaczy dwa miesiace,moj maz pracuje calymi dniami wiec bywa ze nie mam co robic..moze jest ktoras mamuska chetna na wspolny spacerek lub wspolna kawe i ploteczki ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów

(madzia_02)
Początkujący
witam moja coreczka skonczy miesiac w poniedzialek, my mieszkamy w Strømmen wiec nie tak daleko od Was i tez chetnie posznam jakas mloda mame
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(kinia1406)
Wiking
witam


Ja mieszkam w Raelingen, do Lillesttrom mam 5 min samochodem, piechotką 15 min
mam 3 letnią córeczkę, również chętnie spotkam się z młodymi mamami na pogawędki
pozdrawiam

Kinga
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
95 Postów
Karolina :)
(Karolina2)
Początkujący
hej ja mieszkam w Fjerdingby widzę że nas tutaj więcej mam 2,5 letnią córeczkę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
Marzena a w którym miejscu dokładnie mieszkasz??? może gdzies niedaleko Kościoła gdzie jest polska msza??? czy całkiem inne strony/?? ja tez mam synka który ma 6 tyg i mieszkamy jakies 40 min drogi autem od Lillestrom
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Alicja N
(alutka_1986)
Wiking
Witam,
jestem mamą 20 miesięcznego łobuziaki i też chętnie spotkałabym się na kawę i ploteczki. Co prawda mieszkam w Gjerdrum i do Lillestrom mam ok 20 25 min samochodem, ale dla mnie to nie problem Pozdrawiam Ala
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(kinia1406)
Wiking
cieszę się ze jest nas wiecej w sumie pora roku nie sprzyja długim spacerom,ale zawsze mozemy wybrać jakieś spokojne miejsce na wypicie kawy i pogadanie. Wiec jeśli tylko wszystkie jestesmy co do tego zgodne, koniecznie trzeba wybrać jakiś dzień i miejsce i spotykamy się!!! ja się juz doczekać nie moge
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Alicja N
(alutka_1986)
Wiking
hej jestem jak najbardziej za spotkaniem i też nie mogę się już doczekać ja obecnie siedzę z synkiem cały czas w domu, więc dla mnie każda pora jest dobra
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Maarzenaa)
Wiking
no ja tez sie ciesze ze jest nas wiecej i jestem za spotkaniem wiec piszcie jaki dzien wam odpowiada i spotkajmy sie pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
ech dziewczyny to kiedy spotkanko???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok