Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
10 Postów
sandi49
(sandi49)
Wiking
darujcie sobie takie komentarza, pracujemy oboje i miszkamy tutaj czy to dziwne ze ktos zachodzi w ciaze, nie mam 15 lat...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
sandi49
(sandi49)
Wiking
Josephvol.2 napisał:
Tasiemka napisał:
Acha no i jeszcze, teraz doczytalam, jesli nie masz prawa do foreldrepenger bo... np nie osiagnielas pulapu 50 000 kr w ostatnim roku, to mozesz miec prawo do engangsstønad czyli takie becikowe wyplacone tylko raz Fajnie, lubie Norwegie.
www.nav.no/no/Person/Familie/Venter+du+b...g-adopsjon#chapter-2


wszystko piknie ładnie, ale kto dziecko zrobi?



daruj sobie takie komentarze... ja sie nie obawiam o ciaze tylo tak poprostu chcialam sie dowiedziec czy cos mi sie nalezy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Anna Smoleniec
(Tasiemka)
Nowicjusz
sandi49 napisał:
to tyle mam przepracowane i zarobione te 50 000tys nawet i wiecej

Hej, no to wszystko ci sie powinno należeć
Bedzie dobrze, ciś do Navu wypełnić formularz, albo przez internet, tak samo pamiętajcie o przysługującym tacierzyńskim na 3 miesiące. I ze na 3 tygodnie przed porodem juz nie powinnaś pracować i wtedy juz zaczyna sie twoje macierzyńskie. Niestety jako tilkalling vikar nie przysługuje ci sykemelding chyba ze jest juz zrobiona lista na której stoisz, wtedy jesli weźmiesz sykemelding to powinien pokryć te dni w których stoisz na liście- ale to tez zależy czy pracodawca postąpi zgodnie z prawem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
sandi49
(sandi49)
Wiking
Tasiemka napisał:
sandi49 napisał:
to tyle mam przepracowane i zarobione te 50 000tys nawet i wiecej

Hej, no to wszystko ci sie powinno należeć
Bedzie dobrze, ciś do Navu wypełnić formularz, albo przez internet, tak samo pamiętajcie o przysługującym tacierzyńskim na 3 miesiące. I ze na 3 tygodnie przed porodem juz nie powinnaś pracować i wtedy juz zaczyna sie twoje macierzyńskie. Niestety jako tilkalling vikar nie przysługuje ci sykemelding chyba ze jest juz zrobiona lista na której stoisz, wtedy jesli weźmiesz sykemelding to powinien pokryć te dni w których stoisz na liście- ale to tez zależy czy pracodawca postąpi zgodnie z prawem.



Tak wiem o sykelmelding`u ze musze byc na liscie zeby miec zaplacone.

Dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok