Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 31 maja

reklama | kup tutaj »

Ospa!Hjelp! - Norwegia

Czytali temat:
mariusz kubiak Jan Maryjan Agata Dymna marcela mrozowicz Natali B Kasia K kasia t Stanislaw Lisowski boj fra oszlo ja ja Martynka1985 Gabriel- wisniaa9 Rokokko3255 (2205 niezalogowanych)
2 Posty
wisniaa9
(wisniaa9)
Wiking
Witam.Czy jest tu jakaś mama której dziecko przechodziło już ospe w No.Moja córka ma 8 lat i właśnie ją dopadła. Jest zsypana od stóp do głów.Nawet powieki spojówki stopy dłonie.Mase tego ma.I pytanie jest takie:co stosowałyscie na ospa tu w No.I jak długo smaruje się te chrostki?Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Moje dzieci mialy ospe.
W aptece mozesz kupic -hvit vask- do smarowania.
Zreszta powiesz w aptece ze dzieco ma vannkopper, to ci doradza co kupic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
wisniaa9
(wisniaa9)
Wiking
A ty dostałaś coś od lekarza na tą ospe?Mnie przepisał maść FUCIDIN.Ale czytając ulotkę to powiem że jest dziwnym dla mnie że akurat tą maść bo nie można jej stosować na duże obszary ciała i zużyć tubke nie szybciej niż w tydzień a u nas poszła w dwa dni.A nie wiesz może czy jest jakiś preparat w aptece w którym można dziecko umyć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
wisniaa9 napisał:
A nie wiesz może czy jest jakiś preparat w aptece w którym można dziecko umyć?
Niestety nie wiem, ale mozesz wysmarowac dziecko od stop do glowy emulsja -hvit vask-.
A tu lista preparatow uzywanych przy ospie.
www.apotek1.no/hud-og-kropp/vannkopper
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok