Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
reklama | kup tutaj »

Przyszłe mamy w Bergen:) - Norwegia

Czytali temat:
natalia MojaNorwegia asioczek89 Łukasz Ch (693 niezalogowanych)
8 Postów
małgorzata pasiut
(małgosia84)
Wiking
Witam wszystkie przyszłe mamy w Bergen
Chciałabym podzielić się z Wami moimi "wrażeniem"po wizycie u lekarza. Bardzo bałam sie pierwszej wizyty bo jestem w ciąży z pierwszym dzieckiem i to jeszcze w "obcym"kraju. Do końca nie wiadomo co i jakZnalazłam na internecie klinikę Aleris (centrum miasta). Zostałam przyjęta niezwykle miło. Pani ginekolog to bardzo ciepła i miła osoba. Juz po wejściu do gabinetu cały stres minął. Pani przeprowadziła ze mną wywiad (na temat tego czym sie zajmuję, jak się czuję itd.), przekazała w bardzo jasny temat wszystkie najważniejsze informacje o ciąży (co jeść, jakie badania itd.).Kiedyś na forum czytałam bardzo złe wspomnienia po pierwszej wizycie. moje na pewno do takich nie należą. Do tego cała wizyta razem z badaniami kosztowała na prawdę nie wiele. Polecam Może są jakieś przyszłe mamy które chcą się również podzielić doświadczeniami? Serdecznie zapraszam! W razie pytań piszcie: MalJur@interia.pl
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
sylwia cichon
(stynia)
Wiking
witam ja jestem w 5 miesiacu, i mam pytanie, bo bede napewno rodzic w bergen ale bardzo bym chciala miec przy sobie polska polozna albo pielegniarke ktora by mi pomogla!!! gdyz nie znam norweskiego,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Monika K
(Moni26)
Wiking
ja rodzilam w Bergen 3 mieiace temu i z tego co wiem niema tam polskiej poloznej ani pielegniarki. jesli chodzi o dogadanie sie to mozna po angielsku niema z tym najmniejszego problemu-ja tak zrobilam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Ania M.
(Ania24)
Nowicjusz
Witam ja rodzilam w Bergen 4 miesiace temu i mialam okazje poznac polska polozna z tym ze nie na porodowce tylko na oddziale plozniczym czyli tam gdzie sie lezy po porodzie.Rowniez mam problemy z jezykiem i bardzo mi pomogla ,ma na imie Aneta niestety nazwiska nie znam ale warto by zapytac czy akurat bedzie ma dyzur gdy bedziesz rodzila. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
małgorzata pasiut
(małgosia84)
Wiking
Z tego co mi wiadomo jest polska połozna na Fyllingsdalen - niestety nie miałam okazji jej poznać. A gdzie robicie badania?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
sylwia cichon
(stynia)
Wiking
ja badania robie u lekarza rodzinnego, pobieraja krew, oraz badaja mocz. Usg robia tylko raz jesli jest wszystko ok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok