Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
agataja napisał:
Znajdzie sie jakis mezczyzna zdecydowany na biale malzenstwo?
Mam ponad 40 lat, mieszkam w okolicy Oslo.
Nie szukam sponsora tylko Partnera.
Wiecej info na priv. Powazne oferty rowniez na priv
BIAŁE "powiadasz" piszesz.
Czyżbyś była przypisana do Kościoła? i nie masz wyjścia.
Skoro uważasz iż w "wieku" ponad 40lat, seks to przeżytek i zbędny balast, to zamiast na Moją Norwegię pisz do klasztorów z mnichami i księżmi.
Tam akurat, znajdziesz nawiedzonych facetów, dla których seks w każdym wieku to zbędny balast.
Tak bardziej wulgarnie, skro szukasz białego partnera, to poszukaj sobie kobiety za towarzyszkę, wspólnych chwil w samotności.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów
Agata jackowska
(agataja)
Stały Bywalec
bumel napisał:
A może to taki fortel???,ze nie od razu na seks,ale ....poznajmy się po kilku dniach ,a potem ruchu,rysiu ruchajbo mam chcice


Kazdy sadzi wedle swego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
Jak słyszę białe małżeństwo to gęsiej skórki dostaję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów
Agata jackowska
(agataja)
Stały Bywalec
Remigrant napisał:
agataja napisał:
Znajdzie sie jakis mezczyzna zdecydowany na biale malzenstwo?
Mam ponad 40 lat, mieszkam w okolicy Oslo.
Nie szukam sponsora tylko Partnera.
Wiecej info na priv. Powazne oferty rowniez na priv
BIAŁE "powiadasz" piszesz.
Czyżbyś była przypisana do Kościoła? i nie masz wyjścia.
Skoro uważasz iż w "wieku" ponad 40lat, seks to przeżytek i zbędny balast, to zamiast na Moją Norwegię pisz do klasztorów z mnichami i księżmi.
Tam akurat, znajdziesz nawiedzonych facetów, dla których seks w każdym wieku to zbędny balast.
Tak bardziej wulgarnie, skro szukasz białego partnera, to poszukaj sobie kobiety za towarzyszkę, wspólnych chwil w samotności.



Nie przypisuj mi slow, ktorych nie napisalam.
Nie interesuja mnie panie jako zyciowe partnerki.
nawiedzeni i zboczency tez mnie nie interesuja

Za to najbardziej chyba smiesza mnie zalosne podchody na priv i tutaj.
Proby osmieszania czegos czego nie da sie osmieszyc. Tylko osoby slabe wysmiewaja sie z czegos co jest bardzo wazne i silne, silniejsze niz by sie komus moglo wydawac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów
Agata jackowska
(agataja)
Stały Bywalec
bumel napisał:
Nie,nie spoko,ja tak tylko jako inny punkt myslenia,sam jestem aseksualny,i seks powoduje u mnie obrzydzenie,znaczy nie czuje podniety w kontakcie cielesnym z osobnikiem innej plci,tym bardziej tej samej,nie jestem tez zeofilem,gerontofilem,nekrofilem,pedofilem,fetyszem,itp i innym zboczeńcem,jestem aseksualny


Nie no , nie rob sobie anty reklamy
Gdybys byl taki jaki pisesz, ze nie jestes, mialbys szanse na wiele fanek o fanow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów
Agata jackowska
(agataja)
Stały Bywalec
madeleine napisał:
Będąc kobietą nie wyobrażam sobie białego małżeństwa a co dopiero facet ! No chyba, że będzie miał kogoś na boku lub będzie miał problem inaczej normalnie taki związek nie będzie funkcjonował. Niemniej jednak proponuje poszukać gdzieś na portalach randkowych...

Alez ja nie szukam tutaj porad, wiec...

Slaba ta Twoja wyobraznia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Frapujaca sprawa. Po glebszych przemysleniach widze tylko 2 opcje

1. Pani postanowila zostac swieta Kosciola Katolickiego. Spoko, w srodowisku Polakow skupionych wokol parafi sw,Olafa sa normalni zdrowi ludzie, ale jest tez masa osob do tego stopnia ... powiedzmy dziwnych... nietuzinkowych... zadziwiajacych... ze sam proboszcz na ich tle wyglada na ANTYCHRYSTA I tam nasza sw.Kinga bez problemu znajdzie sobie jakiegos Boleslawa Wstydliwego...
PROBLEM: Aby zostac swietym KrK nalezy mu czegos przysporzyc. Roznych rzeczy przyspozyc, ale wszystkie z tych rzeczy maja jedna wspolna ceche: da sie je umiescic na rachunku bankowym. Cnotliwe zycie samo z siebie... nie, to nie zadziala. Lepiej skupic sie na aspekcie finansowym, a wtedy aureolke mamy jak w banku i to Watykanskim. Ten model uswiecenia dziala jak szwajcarski zegarek, niezmiennie od prawie 2.000 lat

2.pani po prostu nie znalazla sobie pracy, caly czas jedzie na czarno, 6 miesiecy szybko mija... wiec moze koncepcja zalegalizowania pobytu na podstawie laczenia rodzin?
PROBLEM: Jest wiele sposobow aby zrobic ty duzo latwiej, duzo szybciej i duzo taniej... a przy okazji dostac jeszcze prace.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Na powaznie?
Na powaznie to caly watek dziewczyna zalozyla dla jaj.
Bo zadna zdrowa psychicznie osoba, bez wzgledu na swiatopoglady czy fobie nie probowala by w ten sposob budowac zwiazku. Pomysl: nie widziales jeszcze nigdy na oczy TEJ drugiej osoby, nie wiesz jeszcze wogole czy ta osoba istnieje, nie uscisnales jej reki, nie zamieniles nawet 2 slow, ale zaczynasz od... zaczynasz od budowania juz na wstepie calego systemu zakazow i nakazow...

Gdyby na tym forum byl Karol.Ky, ktoren w medycznych sprawach jest biegly, to moglby nas oswiecic pod jakim numerem skatalogowana jest taka jednostka chorobowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Pol Man
(Norgesmann)
Wiking
WujekJanek napisał:
Gdyby na tym forum byl Karol.Ky, ktoren w medycznych sprawach jest biegly, to moglby nas oswiecic pod jakim numerem skatalogowana jest taka jednostka chorobowa.

Miałeś iść spać, dlatego też wybaczam twoją gafę, pewnie z przemęczenia.
Z tego co czytuję co pisze niejaki pan "K", to on, nie jest żadnym medykiem.
Tylko pracuje, "robi doktorat" na uczelni z innej dziedziny, chociaż dla niekumatych w temacie, może to być faktycznie dział medyczny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Norgesmann napisał:
WujekJanek napisał:
Gdyby na tym forum byl Karol.Ky, ktoren w medycznych sprawach jest biegly, to moglby nas oswiecic pod jakim numerem skatalogowana jest taka jednostka chorobowa.

Miałeś iść spać, dlatego też wybaczam twoją gafę, pewnie z przemęczenia.
Z tego co czytuję co pisze niejaki pan "K", to on, nie jest żadnym medykiem.
Tylko pracuje, "robi doktorat" na uczelni z innej dziedziny, chociaż dla niekumatych w temacie, może to być faktycznie dział medyczny.


W kwestii medycyny to w porownaniu ze mna jest Mistrzem Swiata i Okolic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok