Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

witam ziomali!!!!!!!!!!!!!!!! - Norwegia

Czytali temat:
m . (2109 niezalogowanych)
1 Post

(GOSIAJANA)
Wiking
Od trzech lat mieszkam w bodø.Cudowne jak dla mnie miejsce,lecz brakuje mi naszego polskiego przebywania i kontaktu z ludzimi.piszcie do mnie Polacy!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
GOSIAJANA napisał:
Od trzech lat mieszkam w bodø.Cudowne jak dla mnie miejsce,lecz brakuje mi naszego polskiego przebywania i kontaktu z ludzimi.piszcie do mnie Polacy!!!!!!!!!!!!!!
Nie bardzo chce Mi się w to wierzyć , iż przez trzy lata nie byłaś w stanie poznać Tubylców Rodaków...
Przecież Polska Społeczność w Bodø jest znaczna...jak na tak małe miasto...

Tylko to trzeba chcieć z tą Społecznością przebywać ...
A nie Nosić dupę wyżej Nosa... i gdy się słyszy w sklepie Polską mowę , to trzeba zagadać a nie rżnąć Norkę i przechodzić z ironicznym uśmiechem dalej...

Przy Katolickim Kościele , jest szkoła podstawowa , do której uczęszczają Polskie i nie tylko oczywiście... Dzieci...

Po mszy co niedziela , jest chwila na pogaduchy z ciastem i kawą ...!!! .
I wcale nie trzeba być na tej mszy ... by o 12 usiąść sobie z Innymi Polakami i pogadać o wszystkim i Niczym... , albo o konkretach , akurat Nas nurtujących...

Tylko To trzeba chcieć wyjść z domu i przejść się do tej Społeczności... i pokazać się ...

Ech szkoda nerwów...i klawiatury

Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kiler403)
Wiking
nie ty jedna masz taki problem jest wiecej takich tak jak ja dom praca i od nowa masakra a ty jusz na stale jestes?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
kiler403 napisał:
nie ty jedna masz taki problem jest wiecej takich tak jak ja dom praca i od nowa masakra a ty jusz na stale jestes?
Rozumiem ,że piszesz do niejakiej..."GOSIAJANA"... jednak ta PANI... obraziła się na PRAWDĘ jaką zaprezentowałem i poszła Sobie z Tego Forum...Hen...w siną dal...

Co zaś do Ciebie ... to w niedzielę też tak ciężko PRACUJESZ...!? , że nie możesz wygospodarować Sobie ,czasu między 11 a 13 i zawitać w progi rzeczonego przybytku sakralnego ...?
By chociaż zobaczyć jak ta Społeczność sobie radzi...?
Samym narzekaniem nic się nie zdziała...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Tak przy okazji... w Tą Wielką Sobotę o godzinie 15 :00 odbędzie się ŚWIĘCENIE POKARMÓW w Kościele Katolickim .
ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH ... akurat będą TYLKO POLACY... a i Ksiądz Polak , też tym razem będzie mówił po polsku.../ znaczy konkretnie podczas Tego obrządku związanego ze Święceniem Pokarmów./
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(arturnor102)
Nowicjusz
Jak zwykle obraziłeś kobietę, ty podający się za katolika no cóż nie pierwszy raz, ty jesteś jak ten wrzód na polskiej dupie!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
arturnor102 napisał:
Jak zwykle obraziłeś kobietę, ty podający się za katolika no cóż nie pierwszy raz, ty jesteś jak ten wrzód na polskiej dupie!!!
Nikogo nie obraziłem , ponieważ pani JADWIGA SAMA siebie obraża i Tyle . Mało tego , był taki czas dwa lata temu , gdzie pracownicy z firmy Jej ...Męża /Brata/Kuzyna/lub innego bliskiego krewnego /, zasuwali do kościoła ponad TRZY KILOMETRY NA PIECHOTĘ , a ONA jechała sobie tam i z powrotem busem SAMA i nie było siły , by kogoś po drodze zabrać ... bo z robolami to Ona się z reguły nie zadaje....
Taka była OPINIA OSÓB KTÓRE SPORADYCZNIE podwoziłem .

Wiem , że Masz do Mnie żal za rzeczy które powstały przy Moim udziale...
JEDNAK TO TYLKO TWOJA WYŁĄCZNA WINA ... I NIKOGO WIĘCEJ... Ja byłem tylko i wyłącznie swoistym KATALIZATOREM ...
Chcesz to rób tak dalej jak dotychczas... Twoja Prywatna sprawa ....
Mnie Osobiście to AKURAT , ani nie ziębi , ani nie grzeje... , ot spływa po Mnie jak WIELKOCZWARTKOWY DESZCZ... .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
pawel wodeki
(bodyk)
Wiking
Ty orzeł muszę cię zgasic Na ciastka i kawę to ty zapros ciocie Jadzie a szmula niech szuka kogo chce pewien jestem ze nie jesteś w jej typie buraku i skoro taki z ciebie AS w ocenianiu innych spróbuj na podstawie mojej opini o tobie powiedzieć w co bym cię kopnol gdybym miał cię w zasięgu ....... Z szacunkiem PAWEL WODECKI
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
pawel wodeki
(bodyk)
Wiking
Dam se hu...ja obciac jesteś szpiegiem ojca tadeusza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
pawel wodeki
(bodyk)
Wiking
Chcesz desz to ci przesylam ZŁOTY DESZCZ
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok