Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Polacy nagrali na komórkę szefa Adecco, który groził im zwolnieniem - Norwegia

100 Postów

(SUZII)
Początkujący
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polacy nagrali na komórkę szefa Adecco, który groził im zwolnieniem
Kierownictwo nic nie wiedzialo nie chce mi sie wierzyc?Brawo Polscy pracownicy broncie sie jak mozecie ,kazdy pomysl na to jest dobry ,nagranie to dobry dowod ...na ich nieuczciwosc ,cwaniactwo ,nie slyszalam dobrych opini o Adecco,ale teraz zrobi sie glosniej o nich.Pozdrawiam namawiam wszystkich do zapisania sie do zwiazkow zawodowych Fellesforbudet,jestem czlonkiem 5 lat i korzystalam z ich pomocy naprawde warto
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Cadaver)
Wiking
Tak dzieje sie w całym Adecco, a napewno w wiekszosci regionów Norwegii. Podobna sytuacja spotkala mnie w Stavanger, gdzie rzadzi pani Bogda, Władek i spółka. Banda oszustów i tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
andrzej kkkkk
(andreass211)
Nowicjusz
no lipa totalna niewiem czy oni czasem za duzo za mieszkania sobie pobieraja i zarabiaja hm..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Bogumila Jasinska
(bogdanor1)
Stały Bywalec
I znowu ADECCO ! Nie dziwi mnie ,ze ta firma robi w bambuko -polakow . Oni to robili od dawna i robia nadal . Tylko od czasu do czasu cos im sie nie uda i smrod sie rozchodzi ! Polacy - nie dajcie sie zwiesc obietnicom ADECCO . Jestescie na wygranej pozycji .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
kolejny artykul na adecco i co z tego? dalej znajdzie sie banda rodakow ktorzy beda twierdzic wszem i wobec ze adecco to najbardziej zajebista firma na swiecie , no coz, jak ktos lubi byc w du.. je.. to prosze, jego wybor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jacek walicki
(Winczenzo)
Wiking
Chce napisac w szerszym kontekscie o Adecco i ludziach zatrudnionych w tej firmie.Adecco samo w sobie jet firmą jako taka-nie najgorsza, biorac nawet pod uwage to ze za wykonywana prace ma najnizsze z mozliwych stawek godzinowych w Norwegi.Najgorszym czynnikiem w tej firnie sa ludzie zajmujacy jakiekolwiek stanowiska i wywodzacy sie z Polski poczawszy od tych na najwyzszych stanowiskach maja zanizone swiatopoglady i nie zdali swojej Matury bo nie zrozumieli Mickiewicza,Słowackiego czy Sienkiewicza dlatego odgrywaja negatywnych bohaterow. Nawet kilkuletnie studia tych "orlow i orlic" zostaly sprowadzone do wymyslania coraz sprawniejszych metod wyzyskiwania rekrutowanych do Ddecco rodakow, Ta malostkowosc sprowadzona zostala do pokazania podleglym sobie pracownikom ,kto tu rzadzi -czesto przy tym lamiąc norweskie prawo jak to miało miejsce w stosunku do mnie.
W minionym roku z Adecco Norwegia za sprawa polskich chiefow i ich błednych prownoz, pod postacia braku zlecen zwolniono kilkuset polskich pracownikow z branzy budowlanej zatrudnionych na stałe w Adecco,obecnie 60% tych pracownikow przebywa na norweskim zasilku a Adecco prowadzi nabor nowych pracownikow budowlanych z Polski do szkolenia ich w Szaflarach otrzymujac na ta niespełna miesieczna fikcje dotacje z Unii Eu. na krzewienie jezykow obcych w Polsce.Nowo rekrutowani sa z myslą o rezerwach ,ktore nigdy nie nabeda prawa do stałego zatrudnienia a tym samym do norweskiego zasilku bo zawsze beda zatrudniani na zasadach umowy zlecenia na najnizszych stawkach i krotkich zleceniach.
- "orły z Adecco !" swoja zachlannoscia niszczycie Norwegię -ten kraj mlekiem i miodem płynacy ktory przez wiele lat pracował aby ustanowic prawa do godnego zycia w tym kraju, zmiencie stosunek do rodakow ktorzy cięzko na was pracuja, bo ci oszukiwani przez was maja wiecej godnosci od was i coraz częsciej gardza wami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jacek walicki
(Winczenzo)
Wiking
W minionym roku z Adecco Norwegia za sprawa polskich chiefow i ich błednych prownoz, pod postacia braku zlecen zwolniono kilkuset polskich pracownikow z branzy budowlanej zatrudnionych na stałe w Adecco,obecnie 60% tych pracownikow przebywa na norweskim zasilku a Adecco prowadzi nabor nowych pracownikow budowlanych z Polski do szkolenia ich w Szaflarach otrzymujac na ta niespełna miesieczna fikcje dotacje z Unii Eu. na krzewienie jezykow obcych w Polsce.Nowo rekrutowani sa z myslą o rezerwach ,ktore nigdy nie nabeda prawa do stałego zatrudnienia a tym samym do norweskiego zasilku bo zawsze beda zatrudniani na zasadach umowy zlecenia na najnizszych stawkach i krotkich zleceniach.
- "orły z Adecco !" swoja zachlannoscia niszczycie Norwegię -ten kraj mlekiem i miodem płynacy ktory przez wiele lat pracował aby ustanowic prawa do godnego zycia w tym kraju, zmiencie stosunek do rodakow ktorzy cięzko na was pracuja, bo ci oszukiwani przez was maja wiecej godnosci od was i coraz częsciej gardza wami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jacek walicki
(Winczenzo)
Wiking
bo ci oszukiwani przez was maja wiecej godnosci od was i coraz częsciej gardza wami.
---plejboik Anders Øwre-Johnsen, bierze sprawę na siebie , ukrywając nazwiska polskich szefów odpowiedzialnych za ten stan rzeczy ,ukrywa nazwisko takie jak Iwonka K. z buzią niewiniątka która to osobiście szkoli konsultantów w całej Norwegi nie tylko polskich, którzy to, muszą wykonywać jej wolę i pomysły na rolowanie polskich pracowników pod presją zwolnienia z pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Andrzej Wojtas
(kubunio)
Wiking
pracowałem w adecco w stavanger kiedyś,Pan WŁADEK przywitał mnie na lotnisku w SOLA takimi słowami:Ty h.. czemu nie odbierasz tel.,przeciez tel miałem wyłaczony bo byłem jeszcze w samolocie powiedziałem jemu i wtedy zrozumiałem jacy polacy pracuja w ADECCO.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
ARO Mec
(kilexx)
Wiking
Może trzeba z panią Iwoną K porozmawiać inaczej, tak po swojemu, po Polsku.
Może wtedy zrozumie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok