Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Gratis burdel tylko w Norwegii! Fripolitisk Bevegelse otwiera darmowe domy publiczne - Norwegia

Czytali temat:
krzysztof kostaciński Stefan Każmierczak michał bednarek Marcin Kowalewski Adrian Sto Aleksander15 sylvek06 Gad JakeGy Norbert Daniel Anatan1 Onty_Ja_Gabriel_3. Mikrus2222 leszek229 zaborek (4545 niezalogowanych)
1 Post

(buzka66)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Gratis burdel tylko w Norwegii! Fripolitisk Bevegelse otwiera darmowe domy publiczne
... Norwegowie tak obyci z zagraniczną prostytucją, że nie mogą się powstrzymać przed wyjazdem do Azji czy też innych biedniejszych regionów z chętnymi ciemnoskórymi małolatami. żenada! ile tam musi być chorób wenerycznych a ilu z nich ma AIDS, aż skóra cierpnie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Sierko)
Wiking
Kruczki prawne, wolontariat dobre - szkoda że nikt nie użył słowa sexoholizm,erotomania--
tak ładnie ujeli to...
dla dobra społeczeństwa....
rok temu weszły rygorystyczne przepisy na temat prostytucji i klientów
a tydzień temu jak byłem w Oslo
znów widziałem te panie "turystki"
a tak ładnie pisały norweskie media o 1 kliencie przyłapanym na korzystaniu z tych usłóg...
Co za powalony kraj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
ciupciac sie norkom za darmoche zachcialo , moze i w Polandzie udaloby sie cos takiego zrobic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mariusz1973)
Wiking
nie beda ich z madagaskaru, ale kiedy daja "krosty" za darmo, to jestem za!
jeszcze kilka lat i ten kraj wyjdzie na ludzi....)
juz ogarniam adresy przybytków w kr.sand.....
baaaaa awet zmieni grafik wyjazdów do polski zeby byc podczas swieta niepodległosci w norge i "swietowac" w..... burdelu ))
kampanje panocku
prawie jak raju..........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jacek walicki
(Winczenzo)
Wiking
Nareszcie jakiś bezpruderyjny ruch ,pozdrawiam tego Kto to wymyślił .Ten ktoś chce tylko zwrócić uwagę na coś ,co większość populacji robi w co dzień i w noc a jednocześnie udaje że to niemoralne . -Stary już jestem ale takim też się coś należy od życia .Dlatego "wyłącznie"w imię wolontariatu (w miarę możliwości) jestem gotów wesprzeć ten ruch , może ktoś "bezpruderyjny" poda mi kontakt do sztabu wolontariatu ?
-Dom publiczny zalegalizowany to "zło" kontrolowane i na odwrót , lepszy "swój wróg niż obcy"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(penthomide)
Wiking
czy w związku z tą liberalizacją , na portalu pojawią się w koncu roznegliżowane panie i puszyste
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jalu Bielizaki
(Jalu z Oslo)
Wiking
Najostrzejsze restrykcje dla palących, a palaczy jak mrówek, - prostytucja zakazana - a jeszcze nigdzie tyle prostytutek na ulicy nie widziałem jak w Oslo (no może w Krakowie)... , DOBRY pomysł, tylko nie WYJDZIE bo same "pasztety" się na wolontariat zgłoszą... ,
przyznam, może mnie ktoś oświeci, że nie mam zielonego pojęcia, jakie szkody społeczne powoduje prostytucja, oczywiście mam na myśli taką na cywilizowanym poziomie, jak np.: w Niemczech? Większą szkodę powoduje chlapanie spermą po klawiaturze: cyber-dewiacje, na dłuższą metę, to chyba gorsze niż stary "porządny" burdel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Michał Necel
(Michal Pawel)
Wiking
Chciałbym zobaczyć te kolejki do darmowego figlowania.O ile to w ogóle dojdzie do skutku,to jak długo te niewiasty wytrzymają nawał nie wyżytch skalniaków i wyposzczonych kontraktowców
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dawid Jakistam
(reborn)
Wiking
wiem, kto będzie odwiedzał te przybytki- żałośni nieudacznicy, którzy nie są w stanie zdobyć kobiety w tradycyjny sposób, bojący się wyzwań, frustraci, zapijaczone japy, pasztety, prawiczki-dziewice no i oczywiście Ja jeśli nie wykreślę się z jakiegoś punktu z powyżczej listy '' zapijaczona japa''
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Lucjan Dziurgot
(lucjusz)
Wiking
Jakby to Kargul powiedział!!! ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok