Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

1 uczeń na 3 w Norwegii nie kończy szkoły średniej - Norwegia

Czytali temat:
(404 niezalogowanych)
1635 Postów
Maniak
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu 1 uczeń na 3 w Norwegii nie kończy szkoły średniej
a pozniej sie czlowiek dziwi ze w kiwi daja debilom kasy ze zdjeciami banknotow zeby sie nie pomylili . Co za debile hahaha....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agata Dzikowska
(dzikuska123456)
Wiking
no tu się zgodze :d i te maszyny na które wydają Ci resztę ..no bo jak sie liczyć nie umie to tak jest :d mój brat np. w pociągu kupował bilet i policzyła mu dla dorosłych 120 kr a on mówi że jest jako dziecko i liczyła na kalkulatorze ile jest 120 - 60 śmiech na salii!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Anna T
(corazon)
Wiking
szukam polaków z rakkestad ,mysen,tromborg, planuje zapisać córke do szk.pods. do 3 klasy gzie jest najwiecej polaków. pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Lærer)
Wiking
No, oczywiscie, w PL w Biedronce pracuje elita intelektualna... Maszyny do wydawania bilonu wprowadzone zostaly ze wzgledy na bezpeczenstwo. W Niemczech byly juz w latach 70-tych. Norwegia jest oczywiscie fatalna, tylko koronki jakos wam nie smierdza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Global Citizn
(GlobalCitizen)
Wiking
polaki umieja tylko pisac komentarze typu tumany
Sami nimi jestescie!
po co jedziecie do norwegii jesli wam nie odpowiada? AHA ja wiem , pieniadze wam pachnaLepiej przyznac sie jakie oceny mieliscie w szjkole sredniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
masakra-szkoda gadać na ten temat!Tumany faktycznie,dlatego Polacy są najlepsi nawet w pracy!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr G
(smok1308)
Wiking
Ja tez bardzo dobrze sie uczylem heheh
Ja tu przyjechalem za polskimi dziewczynami hahaha wracac mi do Polski i juz!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Dorota J
(unicornesss)
Wiking
ahh te Wasze komentarze, nie widzicie pozytywów takiego stanu rzeczy?;p po co Norwegom edukacja, państwo wypłaci im zajebisty zasiłek, a praca będzie dla nas i dla innych autslanderów i z drugiej strony - Norwegia to raj dla międzynarodowych studentów - tutaj trzeba się barrrrdzo postarać, żeby nie zdać egzaminów....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok