Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Szkoła rodzenia dla Polek w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Agnieszka W. Iwona Iwoma Alicja Jaskulska Milena Dutkowska Krzysztof G Gosia S Oliwia Maćkowiak Mateusz Matias Monika Szykytymyryfyry Gizia Be Anna Ratajczyk RzęsyVestfold D Martin 85 rewaanna (3402 niezalogowanych)
31 Postów
Tomasz Gabriel Bartoszewicz
(øl rødhåret bjørn)
Nowicjusz
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Szkoła rodzenia dla Polek w Norwegii
Lepiej opłaca si w Norwegii rodzić, niż w Niemczech, Holandii czy United Kingdom!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
527 Postów
6666 6666
(6666)
Wyjadacz
czy wiadomo o której godzinie odbedzie sie ten kurs?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Niewiem o ktorej godzinie niestety. Wiem tylko ze jest przeznaczony dla kobiet po 30 tygodniu ciazy ze wzgledu na ograniczona ilosc miejsc. Nastepny odbedzie sie jesienia, blizsze informacje tez beda podane tutaj ( tak mysle ) a jak nie to napewno na www.ahus.no Mozesz tam wejsc i poszperac troche, moze jest napisana tez godzina na ten kurs ktory teraz sie odbedzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Ja dostalam zaproszenie do domu. Kurs jest od 18 do 21. Trzeba tylko potwierdzic przybycie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
527 Postów
6666 6666
(6666)
Wyjadacz
dzięki za podpowiedz dziewczyny wczoraj wysłałam zgłoszenie na adres ewka@ahus.no muszę poczekać może coś przyjdzie na poczte
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(romanczejarek)
Wiking
o co chodzi? kobiety wiedzą jak się "ruchać" ale już nie wiedzą jak urodzić dziecko?

społeczeństwo coraz głupsze więc niedługo będą kursy jak obsługiwać czajnik czy odkurzacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Glupol to Ty jestes!!!! To nie byl kurs jak rodzic dzieci. Bardziej spotkanie,gdzie mozna bylo obejrzec szpital i zapoznac sie zasadami jakie tu panuja. Wiec jak nie orientujesz sie w sytuacji to sie po prostu nie wypowiadaj i nie obrazaj kobiet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
justyna Jakaś
(tysia25)
Stały Bywalec
na takich ludzi jak romanczejarek szkoda nerwow aga-na glupote nie ma rady,nie wytlumaczysz mu niczego bo jest to osobnik zbyt prymitywny do pojecia czegokolwiek!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Sylwia -
(mika8881)
Wiking
romanczejarek>>> najwyrazniej ty zaliczasz się do tej głupszej części społeczeństwa i dla ciebie powinni zorganizować kurs ucywilizowania takiego prymitwya jak ty, ehhh należy tylko współczuć takiemu biednemu nie dowartościowany przez kobiety człowiekowi jak ty i tu go boli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(romanczejarek)
Wiking
Po pierwsze jest napisane: "...organizuje darmowy kurs szkoły rodzenia dla ciężarnych Polek..." więc nigdzie nie wspomniano że to miało być o procedurach jakie obowiązują co napisała aga31. Niezmienia to faktu że coraz więcej jest organizowanych "kursów" które uwłaczają zdrowemu rozsądkowi i robią z ludzi debili.

postępujący alfabetyzm i zanik umiejętności ręcznego pisania i wysławiania się jest faktem i potwierdzają to liczne badania.

Zapytam tylko kobiet tu naskakujących na mnie, kiedy otrzymałyście ostatnio list od kochającej osoby który był napisany ręcznie? ja taki wysyłam dość często może jestem nie dowartościowany przez kobiety ale wolę być dowartościowany przez jedną jedyną niż przez inne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok