Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 31 maja

Konkurs! Zostań dziewczyną polsko-norweskiego kalendarza - Norwegia

Czytali temat:
J W DariuszD88 D88 (1562 niezalogowanych)
31 Postów
Anna Szzzzz..
(Vagabunda)
Nowicjusz
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Konkurs! Zostań dziewczyną polsko-norweskiego kalendarza
Opublikowane 8mego listopada a zgloszenia do 15tego pazdziernika?? Hmmm...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
185 Postów

(lena003)
Stały Bywalec
Ania a gdzie Ty tam widzisz pazdziernik ????bo ja chyba slepa jestem w takim razie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(romanczejarek)
Wiking
mogę podpowiedzieć potencjalnym kandydatką że wygra kobieta która najwięcej odsłoni i pokaże, ta zasada nie zmienia się od wielu lat, My faceci jesteśmy wzrokowcami i nie interesuje Nas czy kobieta ma wyższe wykształcenie i pieńć fakultetów tylko jakie ma cycuszki i tyłeczek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
roman > ty sie zgłos, w koncu jestes chłopak na "pieńć" i mozesz zagrozic pozostałym "kandydatką"
kurwa chłopaku.........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jacek walicki
(Winczenzo)
Wiking
Oj marianek marianek -taki kalendarz , z męskimi tyłeczkami będzie w Oslo ozdabiał norweskie domy ale dopiero w 2014-ym.Pozdrowka!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
185 Postów

(lena003)
Stały Bywalec
romanczejarek napisał:
mogę podpowiedzieć potencjalnym kandydatką że wygra kobieta która najwięcej odsłoni i pokaże, ta zasada nie zmienia się od wielu lat, My faceci jesteśmy wzrokowcami i nie interesuje Nas czy kobieta ma wyższe wykształcenie i pieńć fakultetów tylko jakie ma cycuszki i tyłeczek






ja pier....chłopie którą główką myślałeś pisząc te kocopoły??????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jacek walicki
(Winczenzo)
Wiking
", My faceci jesteśmy wzrokowcami i nie interesuje Nas czy kobieta ma wyższe wykształcenie i pieńć fakultetów tylko jakie ma cycuszki i tyłeczek "
Oczywistym jest że: każdy powinien wypowiadać się we własnym imieniu więc ja wypowiem się w moim.
My mężczyźni też jesteśmy wzrokowcami i nie obca jest nam fizjonomia kobiety i na pierwszym miejscu u kobiety po higienie osobistej stawiamy, to co mają w głowie nie zależnie od wykształcenia bo niestety jedno z drugim nie idzie w parze!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(misiamotylek)
Wiking
hahha oj Ci faceci oni tylko o jednym...może i macie rację ale nie w 100 %
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
a lena nie będzie kanydatką i przystawia romkowi pieńć do nosa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
misiamotylek napisał:
hahha oj Ci faceci oni tylko o jednym...może i macie rację ale nie w 100 %

99% wystarczy a czasami zwykłe 51%
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok