Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
reklama | kup tutaj »

Fotograf roku wybrany, Polak wyróżniony w kategorii portret - Norwegia

Czytali temat:
(241 niezalogowanych)
239 Postów

(FOTOGRAFIK)
Stały Bywalec
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Fotograf roku wybrany, Polak wyróżniony w kategorii portret
Phi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
rhplus napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Fotograf roku wybrany, Polak wyróżniony w kategorii portret
Phi



brałeś udział
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
239 Postów

(FOTOGRAFIK)
Stały Bywalec
Tam trzeba chyba miec w zawod wpisane fotograf, a ja taki niedzielny pstrykacz... gdzie sie tam bede pchal... jeszcze im wstydu narobie... hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
zdecydowanie wole inny typ fotografii. Zdjecia Jensa sa dobre ale jakos dla mnie zbyt obrabiane maszynowo.
"Jumina"np. moze to isztuka, nie mnie oceniac , ale dla mnie nienaturalna kompozycja. Bardziejk gustuje w portretach starych ludzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...a

brzydkich?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
W pewnym sensie, tak
Niesa dlamnie brzydcy a ciekawi , zawsze cos za tymi zmarszczkami sie kryje tajemniczego , jakas historia Wyobrazam sobie siebie jak bede miala 85 lat pomarszczona sliwka , z ziemista cera ... Lubie takich ludzi Maja cos do opowiedzenia...
Pewnie fajnie sie patrz na ladne mlode osoby , przystojnych facetow i zgrabne laski ale glebiej takie zdjecia nic nieprezentuja poza powierzchowna uroda. No i ja nigdy tak nie bede wygladac , a stara bede
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
rhplus napisał:
Tam trzeba chyba miec w zawod wpisane fotograf, a ja taki niedzielny pstrykacz... gdzie sie tam bede pchal... jeszcze im wstydu narobie... hehe

no i powinieneś a zawód ile to zrobić w polsce się ma talent to w przyspieszonym tępie można
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
ansz75 napisał:
W pewnym sensie, tak
Niesa dlamnie brzydcy a ciekawi , zawsze cos za tymi zmarszczkami sie kryje tajemniczego , jakas historia Wyobrazam sobie siebie jak bede miala 85 lat pomarszczona sliwka , z ziemista cera ... Lubie takich ludzi Maja cos do opowiedzenia...
Pewnie fajnie sie patrz na ladne mlode osoby , przystojnych facetow i zgrabne laski ale glebiej takie zdjecia nic nieprezentuja poza powierzchowna uroda. No i ja nigdy tak nie bede wygladac , a stara bede




zrobiłam takie zdjęcie męża dziadkowi miał wtedy 92 lata ,aparatem na kliszę wyszło boskie wręcz cudowne a dziadek wyszedł jak krasnoludek z czerwonymi policzkami może je kiedyś odnajdę i zeskanuję 100 % bez poprawek i zachód słońca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
ansz75 napisał:
W pewnym sensie, tak
Wyobrazam sobie siebie jak bede miala 85 lat pomarszczona sliwka


pomarszczone śliwki nie są takie złe.......a ile cukru mają
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok