Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Czytali temat:
Mariusz0o iga1991 (1484 niezalogowanych)
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
marcycha napisał:
czytam te komentarze to sie slabo robi!!! zamiast stac polak za polakiem to jeden pod drugim dolki by kopal!!! niech jezdza i zarabiaja tak jak im sie podoba, kupuja za swoje pieniadze nie kradna takich ilosci, a wy pewnie sami siedzicie i pijecie i palicie od nich a klapiecie jezorami na forum!!! najlepiej wyzywac od kryminalistow i patologii a ciekawe kim wy jestescie albo kim byliscie za nim zlapaliscie robote w norwegii !!! pije i pale polskie nie ukrywam ale jak trzeba to kupuje w norweskim sklepie i nie sprawia mi to wiekszego problemu...
my nie złapalismy tu roboty, to robota nas złapała
wracając do sprawy to wiekszosc tych zlapanych to półdebile wiec nie zal ich, jak czytam ze jechali w kolumnie 7aut załadowanych na full na kradzionych blachach to zastanów sie o co ci przypierdala
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Autogass As Andrzej
(Pietrzak)
Wiking
No Mrcycha , pojechalas po calosci.
Ja jestem ze Slubic (granica z Frankfurtem) . troszke wiem o czym piszesz.
Sa dwie strony medalu . Ze skoro nie kradna i nie morduja i ludzie przez nich nie placza to robia dobrze . Poza tym powinni dostac order Orla Polskiego za oprozniania Polski z lewej fajki ( taka ideologia byla na granicy)
jest tez druga strona medalu-wstyd ze o nas tylko pisza same zle rzeczy ..i postrzegaja nas zle . Wszyscy dobrze wiemy ze nie napisza o nas gdy robimy cos porzytecznego . Pisza o nas tylko w zlym znaczeniu .
Tez uwazam ze nie ma co wyzywac ludzi. W koncu kazdy ma tylko swoja prace . Przemytnik ciezko pracowac , a ksiadz obskoczy kilak chat i na wydre wyludzi kasiore -to kto jest tym zlym?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(marcycha)
Wiking
anders a skad wiesz ze sklepy norweskie nie biara od nich towaru
?? pytales sie kiedys sprzedawcy chocby o to skad ma towar albo zeby pokazal ci faktury ?? nie badz taki madry bo sam pijesz przemycany towar wiec taki sam masz w tym udzial "poldebilu"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
marcycha PIEPRZNĄŁ OD RZECZY !!! czytam te komentarze to sie slabo robi!!! zamiast stac polak za polakiem to jeden pod drugim dolki by kopal!!! niech jezdza i zarabiaja tak jak im sie podoba, kupuja za swoje pieniadze nie kradna takich ilosci, a wy pewnie sami siedzicie i pijecie i palicie od nich a klapiecie jezorami na forum!!! najlepiej wyzywac od kryminalistow i patologii a ciekawe kim wy jestescie albo kim byliscie za nim zlapaliscie robote w norwegii !!!
Słabo to się robi jak się czyta taki debilny tekst ... !!! .
---
Jak można stać "murem" za ZŁODZIEJEM
---
Jak nie kradną , skoro jechali na kradzionych tablicach rejestracyjnych , siermięgo umiesz ty czytać i rozumować co czytasz !? .
---
Co do reszty , nie będę się wypowiadał , ponieważ to zawistny bełkot , kmiota który Tutaj robi na dziko i dupę liże szefuńciowi coby mieć cały czas fuchy ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(marcycha)
Wiking
no właśnie widze że ty nie potrafisz czytać i rozumować "siermięgo" co to w ogóle za tekst haha ciekawe czy byłbyś taki mądry gdybyś stanoł twarzą w twarz jak to ich nazwałeś "kmiotami którzy robią na dziko" czy byłbyś taki wygadany, szkoda w ogole odpisywać na twoje wpisy !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
ciekawe czy byłbyś taki mądry gdybyś stanoł twarzą w twarz jak to ich nazwałeś "kmiotami którzy robią na dziko" czy byłbyś taki wygadany, szkoda w ogole odpisywać na twoje wpisy !
brawo za trafna ocene swojej osoby
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
eee a ja tam roboty nie szukalem, ani robota mnie nie znalazla...ja mam PRACE, znalazlem PRACE, PRACA mnie znalazla.......PRACA, PRACA..praca.......

DO ROBOTY !!!! HEJ NAPRZOD MARSZ !!!!!!






DO ROBOTY POLACY !!!!






juz ponad 20 lat temu chlopaki spiewali o tym samym syfie co dzisiaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
marcycha napisał:
anders a skad wiesz ze sklepy norweskie nie biara od nich towaru
?? pytales sie kiedys sprzedawcy chocby o to skad ma towar albo zeby pokazal ci faktury ?? nie badz taki madry bo sam pijesz przemycany towar wiec taki sam masz w tym udzial "poldebilu"
o czym ty pierdolisz głupia szmato? alfonsa ci posadzili jak przemycał towar i cipa swędzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(marcycha)
Wiking
Widać jaki niski poziom inteligencji masz prostaku!! Długo myślałeś nad dodaniem tak mądrego postu? Po twoich komentarzach widać jaki malutki masz móżdżek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok