Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Ewa Kloskowska
(EwaKloskowska)
Wiking
Ile sie da hehehehhe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MoRa)
Wiking
A czy limity obowiązują tak samo przy podróży samolotem? Pytam konkretnie o linie Norwegian. I czy mogę je spakować do bagażu rejestrowanego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
MoRa napisał:
A czy limity obowiązują tak samo przy podróży samolotem? Pytam konkretnie o linie Norwegian. I czy mogę je spakować do bagażu rejestrowanego?

No raczej nie bedziesz szklanej butelki pakowac do bagazu podrecznego...
A limity wwozowe obowiazuja z uwagi na wwoz w obszar celny danego Panstaw, a nie wniesienia na poklad samolotu.
Dla przykladu jesli bedziesz podrozowala np. do Iranu, to bez wzgledu na przewoznika uporzadkuj swoje sprawy w Polsce przed zapakowaniem do bagazu pol litra wyborowej i pedka kielbasy wieprzowej, bo moze sie okazac ze twoj pobyt nieco sie wydluzy. A jesli koniecznie musisz zabrac skreta z maryski, to stanowczo przed wyjazdem sporzadz testament. Bez wzgledu na to, jakimi liniami lotniczymi lecisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
MoRa napisał:
A czy limity obowiązują tak samo przy podróży samolotem? Pytam konkretnie o linie Norwegian. I czy mogę je spakować do bagażu rejestrowanego?

Jeśli będziesz podróżować na osiołku i w dodatku w stanie błogosławionym to i nawet bursztynową komnatę możesz sobie zabrać na legalu i nikt ci jej nie skonfiskuje.. jesteś nie do ruszenia, co byś nie miała ze sobą..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Iwa16
(Iwa16)
Wiking
Witam w czerwcu przylatują do mnie 4 osoby ale z dwoma walizkami czy mogą wsadzić do każdej walizki po dwa litry? Wiem że jest limit 1 litr na osobę ale jak to jest z tym pakowaniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Iwa16 napisał:
Witam w czerwcu przylatują do mnie 4 osoby ale z dwoma walizkami czy mogą wsadzić do każdej walizki po dwa litry? Wiem że jest limit 1 litr na osobę ale jak to jest z tym pakowaniem

...faktycznie jest pewne niedomówienie ze strony urzędu celnego...
...1 litr równa się 1 walizka...
...czyli im więcej masz walizek tym więcej możesz przewieżć litrów...
...dla niekumatych przypominam,że walizki mają różne wymiary...
...tzn. małą walizkę włożysz w trochę wiekszą i te dwie w jeszcze wiekszą,itd,itd...
...az do wyczerpania wielkosci walizek...
...Ps. powodzenia podczas pakowania...
...Ps.2 gdyby cie jednak zkontrolowano to powiedz,że jesteś od Jarka z PL...
...zrozumieją napewno,bo Rosjanie powołują się na Wladimira z RUS...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok