Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Dobry zły Ryanair - Norwegia

Czytali temat:
Adrian S Damian Q (1388 niezalogowanych)
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Jestem po stronie Włoszki! Nie lubię latać tymi liniami... fakt są wyjątkowo tanie. Cóż, zdaję sobie sprawę, że coś za coś, ale pracownik musi być szanowany a nie wykorzystywany i tyle!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
gregor s
(gregor1977)
Wiking
nikt nikogo nie zmusza aby latac tymi liniami.skoro jest tylu chetnych to niech sobie latają.robic z igły,widły
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
latam i będę latał. na Rygge mam najbliżej
a paniom stewardessom życzę powodzenia. o swoje trzeba walczyć.
Parat to sprawnie działająca organizacja -raczej nie popuszczą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Katarzyna Różycka
(KatiaRos1)
Wiking
Wow to Alessandra narobiła... To moja koleżanka z kursu norweskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(tomo123)
Wiking
Kazda sprawa ma zawsze dwie strony . Z punktu widzenia wloszki bedzie ona wlasnie wygladala tak ze zrobi wszystko aby pograzyc w jak najgorszym swietle linie lotnicze w ktorych pracuje to rzecz jasna i oczywista , a linie lotnicze zrobia wszystko aby sie takiej pracoiwnicy pozbyc to tez jasne i oczywiste kazda firma zyje swoim zyciem i zasadami w niej panujacymi nasuwa sie tu sugestia wszedzie dobrz gdzie nas nie ma jednak uwazam ze wloszka na temat swoich zarobkow opowiada bzdury co najwyzej zwiazki zawodowe naloza sankcje albo w najgorzym przypadku kaza linia lotniczym zadosc uczynic poszkodowanej wloszce a z drugiej strony beda robic i tak co beda chcialy tak niestety juz jest uwazam ze to walka z wiatrakami to za duzy potentac raczej sprawa wloszki jest przesadzona klientow napewno nie straca to za duza korporacja i obraca za duzymi pieniedzmi zeby takla pojedyncza sprawa miala jakis negatywny wplyw na to
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
tomo123 napisał:
Kazda sprawa ma zawsze dwie strony . Z punktu widzenia wloszki bedzie ona wlasnie wygladala tak ze zrobi wszystko aby pograzyc w jak najgorszym swietle linie lotnicze w ktorych pracuje to rzecz jasna i oczywista , a linie lotnicze zrobia wszystko aby sie takiej pracoiwnicy pozbyc to tez jasne i oczywiste kazda firma zyje swoim zyciem i zasadami w niej panujacymi nasuwa sie tu sugestia wszedzie dobrz gdzie nas nie ma jednak uwazam ze wloszka na temat swoich zarobkow opowiada bzdury co najwyzej zwiazki zawodowe naloza sankcje albo w najgorzym przypadku kaza linia lotniczym zadosc uczynic poszkodowanej wloszce a z drugiej strony beda robic i tak co beda chcialy tak niestety juz jest uwazam ze to walka z wiatrakami to za duzy potentac raczej sprawa wloszki jest przesadzona klientow napewno nie straca to za duza korporacja i obraca za duzymi pieniedzmi zeby takla pojedyncza sprawa miala jakis negatywny wplyw na to

Ale dlugie zdanie

Cala ta sprawa moze wygladac jak walka z wiatrakami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafal patok
(FlexiElektro)
Wiking
Nie cierpię latać Ryanairem! zresztą z wizzairem też nie jest lepiej ale mają lepszą obsługę w samolocie. Jednakże obsługa lotniskowa jednej jak i drugiej linii jest co najmniej wkurzająca! Mam wrażenie że dobór pracowników na lotnisku opiera się na profilu psychologicznym skurczybyków
Z drugiej jednak strony czym latać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Darek Z.
(darioaries)
Wiking
Nie rozumie o co to cale zamieszanie po pierwsze kto nie chce nie musi latac tanimi liniami moze przeciez korzystac z SASu i Norwegiana albo najlepiej wyczarterowac sobie cos skoro przeszkadzaja tanie linie lotnicze. Norwedzy specjalnie robia ta nagonke na Ryanaira bo nie lubia konkurencji na swoim rynku najlepiej zakazali by zagranicznym firmom jakichkolwiek dzialan na terenie ich kraju ale to juz inny temat. Po drugie nie kumam ludzi takich jak ta opisana dziewczyna ktorzy podpisuja umowe i godza sie na jakies warunki pracy a po paru miesiacach staja sie prawnikami ktorzy chca wywyracac firmy i rzadac swoich praw. Przeciez mogla 2aplikowac do Norwegiana albo innej z drogich linii lotniczych widocznie jej kwalifikacje nie byly rewelacyjne. Prawda jest taka ze sama chciala donosic ale jej nie wyszlo inna sprawa ze personel Ryanaira nie jest raczej z gornej polki, ale cos za cos. Ja uwazam ze tanie linie lotnicze sa potrzebne i dzieki nim nawet w drogich liniach nie jest az tak drogo jak by moglo byc. Ja latajac do Gdanska gdzie lot trwa 1 godz nie potrzebuje rozkladanych foteli i darmowych przekasek w samolocie wazne aby sie dostac na miejsce, a zaloga pokladowa nie ma dla mnie wiekszego znaczenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
niko hejtfild
(niko_hejtfild)
Wiking
po wielu latach latania ryanair ostatnio byłem zmuszony lecieć SAS.... i poczułem się jak VIP.. miła odprawa,komfort na prawdę jakoś inaczej.. ...nigdzie pasażer nie jest tak żle traktowany jak w ryanair.. 2cm za duży podręczny,ugniatanie ludzi w przedsionkach przed wejsciem napłytę lotniska,płacze i błagania na odprawie..człowiek czuje się jak pasażer wagonu bydlęcego...
no ale cena robi swoje..i każdy wytrzymuje tą godzinę lotu..
wiec cena=99% nie zrezygnuję mimo afer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sebastian Siemieniec
(Odrzutowiec)
Wiking
Hello Ludziki! Myśle tak sobie że jest jeszcze duuuzo miejsca na tym świecie,gdzie można pracować w "świętym spokoju" i nikt nas siłą do Ryanair nie zagoni.To coś jak z agencją towarzyską...Nie każdy tam musi "pracować"
Z drugiej strony przypomina mi się coś na temat 'miejsc stojących' i to chyba też był pomysł,na szczęście odrzucony, lini Ryanair. Osobiście wole Wizzair-a, choć wiem że i tam szału nie ma,ale lecąc ostatnio do Londynu samolotem Ryanair miałem uczucie jakbym był w latającym autobusie lini Mzk i tylko tych pętli-uchwytów oraz rurek przy suficie brakowało )) Pozdrawiam Wszystkich i przypominam- WIOSNA IDZIE!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok