Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Dlaczego 17 maja jest Narodowym Świętem Norwegii? - Norwegia

Czytali temat:
(1280 niezalogowanych)
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Dlaczego 17 maja jest Narodowym Świętem Norwegii?
3 MAJA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
3 MAJA NARODOWE ŚWIĘTO POLAKÓW BYŁO NIEZAUWAŻONE NA MOJEJ NORWEGII DLA ADMINISTRATORÓW PORTALU TAKIEGO ŚWIĘTA NIE MA, NIE BYŁO NAJMNIEJSZEJ WZMIANKI O POLSKIM ŚWIĘCIE! CZY TO JEST PORTAL DLA NORWEGÓW CZY POLAKÓW ??MYŚLĘ ŻE SIĘ OKREŚLILIŚCIE DLA ŚWIĄT PAŃSTWOWYCH WAŻNYCH DLA POLAKÓW NIE MA MIEJSCA U WAS. POWINNIŚCIE ZMIENIĆ JĘZYK, NORWESKI BĘDZIE BARDZIEJ PASOWAŁ DO WASZEGO PORTALU I BĘDZIE BARDZIEJ CZYTELNY DLA ODBIORCÓW DO KTÓRYCH JEST KIEROWANY BO MNIE JAKO POLKI INTERESUJĄ POLSKIE ŚWIĘTA ,OCZYWIŚCIE Z SZACUNKIEM DO NARODOWEGO DNIA NORWEGII.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Oni też mięli wiecznie pod górkę, ale kochają swój kraj radośnie...też bym chciała cieszyć się każdym świętem mojej pięknej ojczyzny, ale cóż, wszyscy smutni i w ciągłej żałobie...Cieszę się więc z Norwegami i myślę o Polsce!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Baga pełen szacun!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
oni sa dumni nawet z tego czego powinni sie wstydzic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
i co ciekawe Norwedzy nie wstydzą się po swojemu pojmowanego patriotyzmu chociaż mieli niechlubne karty swojej historii faszystowski rzad Quislinga z chlubą noszą swoje stroje , flagi. A Polacy jak chcą świętować swoje święta a mamy się czym szczycić to są odsądzani od faszystów we własnym kraju. To nieprawda, że mieliśmy same klęski kto pogonił Bolszewików o obronił Europę ? Kto dał łupnia Turkom pod Wiedniem? Obowiązuje plucie na polskość wyśmiewanie ,no to spróbujcie wyśmiać narodowe święto Norwegów ? że takie,, nacjonalistyczne,,,,faszystowskie,, staroświeckie,, nie ma chętnych ??Szanuj się Polaku to inni będą cię szanować.Pozdrawiam wszystkich serdecznie miłego świętowania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
baga napisał:
3 MAJA NARODOWE ŚWIĘTO POLAKÓW BYŁO NIEZAUWAŻONE NA MOJEJ NORWEGII DLA ADMINISTRATORÓW PORTALU TAKIEGO ŚWIĘTA NIE MA, NIE BYŁO NAJMNIEJSZEJ WZMIANKI O POLSKIM ŚWIĘCIE! CZY TO JEST PORTAL DLA NORWEGÓW CZY POLAKÓW ??MYŚLĘ ŻE SIĘ OKREŚLILIŚCIE DLA ŚWIĄT PAŃSTWOWYCH WAŻNYCH DLA POLAKÓW NIE MA MIEJSCA U WAS. POWINNIŚCIE ZMIENIĆ JĘZYK, NORWESKI BĘDZIE BARDZIEJ PASOWAŁ DO WASZEGO PORTALU I BĘDZIE BARDZIEJ CZYTELNY DLA ODBIORCÓW DO KTÓRYCH JEST KIEROWANY BO MNIE JAKO POLKI INTERESUJĄ POLSKIE ŚWIĘTA ,OCZYWIŚCIE Z SZACUNKIEM DO NARODOWEGO DNIA NORWEGII.
a co to się takiego ważnego wydarzyło tego 3 maja
że kurwa jakiś pies z kulawą nogą miałby to święcić?
co to za powód do święcenia
no tak zapomniałem
Matki Boskiej Królowej Polski
noż waszu mać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
jasta nikt cię nie zmusza do obchodzenia święta 3 Maja masz do wyboru obchodzenia świąt takich jak 1 Maja , Wybuch Rewolucji Październikowej, Święto Purim , Jom Kippur , Chanuka, lub 17 Maja w zależności z czym się utożsamiasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
podziel się
co ty czcisz w tym dniu
co się takiego wiekopomnego wydarzyło, aby naród polski poza czczeniem żydówki miał świętować?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
a co bylo 17 maja
15sta konstytucja w Europie i przetrwala 14 dni

co innego pierwsza konstytucja w Europie i druga na swiecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok