Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Zróbmy więzienie dla cudzoziemców - nie trzeba będzie robić remontu! - Norwegia

Czytali temat:
(1359 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zróbmy więzienie dla cudzoziemców - nie trzeba będzie robić remontu!
Bardzo mądre i tanie rozwiązanie .
---

Ba ...
Z racji tego iż większość zagranicznych Kryminalistów , to tacy lub inni "budowlańcy" mieli by zarazem tanią siłę do remontu tego przybytku w ramach Resocjalizacji Jednostki ,poprzez Pracę dla własnej Społeczności .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
gabriel napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zróbmy więzienie dla cudzoziemców - nie trzeba będzie robić remontu!
Bardzo mądre i tanie rozwiązanie .
---

Ba ...
Z racji tego iż większość zagranicznych Kryminalistów , to tacy lub inni "budowlańcy" mieli by zarazem tanią siłę do remontu tego przybytku w ramach Resocjalizacji Jednostki ,poprzez Pracę dla własnej Społeczności .


ty jak zwykle jak cos napiszesz to szkoda gadac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
flink napisał:...ty jak zwykle jak cos napiszesz to szkoda gadac
DLACZEGO TAK TWIERDZISZ ...?
Możesz szerzej to uzasadnić ? .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Fantastyczna wypowiedz przeciez. Przedstawie to w FrP ze wiezniowie (w znakomitej wiekszosci przeciez proletariusze) w ramach resocjalizacji moga zaczac od remontowania wlasnych wiezien a potem w ramach resocjalizacji i podnoszenia kwalifikacji do pracy po wyjsciu moga np. budowac nowe autostrady ktorych budowe FrP rozpocznie w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
gabriel napisał:
flink napisał:...ty jak zwykle jak cos napiszesz to szkoda gadac
DLACZEGO TAK TWIERDZISZ ...?
Możesz szerzej to uzasadnić ? .



popierasz to ?? moze powinienes im podsunac swoj genialny plan ? o ile juz ktos tego nie zrobil ,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
toz to rasizm i dyskryminacja etniczna ,juz widze te wagony ,cale pociagi towarowe skrg do Strazburga ,ropy braknie w tydzien na wyplate odszkodowan
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
patim napisał:
toz to rasizm i dyskryminacja etniczna ,juz widze te wagony ,cale pociagi towarowe skrg do Strazburga ,ropy braknie w tydzien na wyplate odszkodowan


to jest walka przedwyborcza - tak sobie to tlumacze no ale bez przesady
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Piotr Rajski
(jarek251)
Wiking
Norwegowie to rasisci jak oni nas tak traktuja to przez nas tez beda tak traktowani
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
flink napisał:...popierasz to ?? ...moze powinienes im podsunac swoj genialny plan ?
Oczywiście , że to popieram i to całą Swoją Powagą .
---

Mam niemiłe doświadczenie Tu w Norge z tą Kryminalną polaczkową hołotą .
---
Ponadto , poznałem jednego takiego ,co po wyjściu z Wioskowego aresztu , śmiał się do rozpuku z Tutejszej służby więziennej , mając żal iż tylko miesiąc był w tym Kurorcie ...
Gdzie w Polsce na niektórych wczasach są gorsze warunki ... .
---
JUŻ Imperator Wie , co zrobić z tą przednią Myślą ...
Zakładam , że po pozytywnej realizacji tego projektu Jego Autorstwa , nie zapomni jednak o Mnie i w Ramach Skromnej Rekompensaty , postawi z SIEDEM kartonów przedniej whisky i koniaków .
Tak na otarcie Moich łez szczęścia ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
gabriel napisał:
flink napisał:...popierasz to ?? ...moze powinienes im podsunac swoj genialny plan ?
Oczywiście , że to popieram i to całą Swoją Powagą .
---

Mam niemiłe doświadczenie Tu w Norge z tą Kryminalną polaczkową hołotą .
---
Ponadto , poznałem jednego takiego ,co po wyjściu z Wioskowego aresztu , śmiał się do rozpuku z Tutejszej służby więziennej , mając żal iż tylko miesiąc był w tym Kurorcie ...
Gdzie w Polsce na niektórych wczasach są gorsze warunki ... .
---
JUŻ Imperator Wie , co zrobić z tą przednią Myślą ...
Zakładam , że po pozytywnej realizacji tego projektu Jego Autorstwa , nie zapomni jednak o Mnie i w Ramach Skromnej Rekompensaty , postawi z SIEDEM kartonów przedniej whisky i koniaków .
Tak na otarcie Moich łez szczęścia ...



bez komentarza..........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok