Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
chris ... Natalia Piankowska Ania Najewska Natalia P. (7083 niezalogowanych)
96 Postów
Początkujący
zreszta faktycznie straszne to ze popijaja mlekiem i przegryzaja ogorkiem, posmialam sie z tego, a Wy macie z tego problem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Ania_86 napisał:
z towarzystwem nie trafiles bo ja nie pije i nie przeklinam i unikam takiego towarzystwa, to prawda to mnie tez zrazilo w tym serialu, ale polowa polakow w Norwegii taka jest, plus wypowiedzi nie ktorych tu sa gorsze od tego co ogladalam, wiec patrzac trzeźwym okiem to co bylo pokazane w serialu to nic w porownaniu z tym co sie dzieje naprawde

tak, ale to zostaje miedzy nami- Polakami, na polskim forum, a tamto leci w NRK.....i to jest ta roznica
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Ania_86 napisał:
zreszta faktycznie straszne to ze popijaja mlekiem i przegryzaja ogorkiem, posmialam sie z tego, a Wy macie z tego problem


to nie jest do smiechu, to jest przykre....


stali sie posmiewiskiem dla norwegow....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(PiotrKobialka)
Wiking
A ja się ciesze, ze sa ludzie którzy chcą pracowac za 80 koron na godzine..... Dzieki temu można sobie super tanio chalupe odpicować.....
Tyle jest warta czyjas praca ile ktoś za nia chce zaplacic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Początkujący
wystarczy ze przejdziesz sie ulica i co drugie slowo kurwa itp, na ulicach butelki po wodce i puszki po piwie, wynajmowalam mieszkanie po polakach ktore musialo isc cale do remontu czemu sami sobie odpowiedzcie, norwegowie naprawdę nie musza ogladac tego serialu zeby wiedziec jacy sa polacy,wiec po co ta gatka i przezywanie tego tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Początkujący
a co do alkoholu z mlekiem to nie nowosc i nie mowie tu o malibu jak dla mnie koniec tematu ide spac dobranoc wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
niko hejtfild
(niko_hejtfild)
Wiking
naprawde spoko..nie ma sie na co oburzac ...chłopaki robią jak mogą..Torsk śmieszny ale dobry chłopina...
teraz powinni zrobic odcinek o super burakach pseudo kafarach... BiZi w roli głównej..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(PiotrKobialka)
Wiking
ja wolalbym uslyszec wypowiedzi pracowników Rambo i zobaczyć miejsce gdzie trzyma swoich polaczkow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
magg napisał:
dlatego pytam sie jeszcze raz, jaki byl sens i cel tego nieszczesnego "projektu"???


Oni nie znają odpowiedzi na Twoje pytanie zadane już trzy razy ,ośmieszyli ludzi a teraz starają się ich pocieszać -powtórzę po raz kolejny dopuściliście się najgorszego wykorzystaliście naiwnych.

Coś w stylu o patrz moi biedni sąsiedzi,chodź Fredka nakręcimy ich będzie ubaw dla rzeszy.

P R O S T A C T W O

Nic was nie usprawiedliwi nawet gdyby ten młody ojciec nówką BMW pod barak podjechał .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
BiZi napisał:
Ania_86 napisał:
zreszta faktycznie straszne to ze popijaja mlekiem i przegryzaja ogorkiem, posmialam sie z tego, a Wy macie z tego problem


to nie jest do smiechu, to jest przykre....


stali sie posmiewiskiem dla norwegow....



moi znajomi norwedzy wiedzą,że piję whisky jak mi postawią karton mleka przy niej-to sama odnajdę te baraki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok