Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Awantura o barak - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan natalia MojaNorwegia (2546 niezalogowanych)
22 Posty
Darek Z.
(darioaries)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Awantura o barak
Pania Sawicka tez chyba ponioslo bo ja sam pracuje w branzy budowlanej jestem wyksztalcony nie czuje sie gorszy od np. polskiego ksiegowego czy nauczyciela ktory tutaj pracuje jezeli Pani chce to mozemy sie pochwalic wzajemnie swoimi osiagnieciami w swoich dziedzinach tutaj w Norwegii. Nie kazdy budowlaniec czy sprzataczka jest burakiem czy tez wywodzi sie z patologii .Jezeli dla Pani ludzie z wyzszym wyksztalceniem sa jakas odzdzielna kategoria ludzi jak mniemam z tresci artykulu lepsza to ja sie od tej kategorii odcinam . ci naiwni i niezbyt inteligentni ludzi ktorzy wzieli udzial w tym dokumencie stanowia (niestety dla Pani) wiekszosc polskiego spoleczenstwa z ktorego Pani rowzniez sie wywodzi no chyba ze juz na tyle sie Pani 'zintegrowala' z norweskim spoleczenstwem ze zapomniala skad tutaj przyjechala. Kazdy kto zna norweskie spoleczenstwo wie (az dziwne ze tak wyksztalcona osoba i zintegrowana tego nie wie) ze Norwegow nie interesuja ludzie sukcesu spoza ich kraju wola ogladac patologie i to nie tylko zwiazana z Polska bo to podnosi ich juz i tak wedlug mnie za wysoka samoocene na tle innych narodowosci. Widocznie NRK stwierdzilo ze gdyby zrobili ten dokument na temat Pani i ludzi na Pani 'poziomie' to wyrzuciliby pieniadze w bloto a tak maja sukces. Jezeli tacy ludzie sa to maja prawo ich pokazac a kto Pania zna i innych Polakow ktorzy nie dziela losa podobnego do tych przedstawionych w dokumencie nie bedzie mial powodu zeby odbierac to jako norme tak samo jak to ze 90% Norwegow odwiedzajacych Polske nie potrafi sie zachowac i ma braki ogromne w kulturze osobistej a pod wplywem alkoholu zachowuja sie jak swinie nie sprawi ze ludzie ktorzy znaja mnostwo sympatycznych Norwegow nie bedzie ich tak postrzegac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ciekawe co będzie jak naukowcy odkryją, że
łyski z mlekiem to najzdrowsza kombinacja z możliwych
kto wtedy spije zaszczyty?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Co ta baba piła Łyski z mlekiem??????
matko jakie wypociny!!!!!!!!!!!!
Ludzie czy wy to czytacie przed publikacją????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nie to on pił
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(EwaSitko)
Wiking
w 100% zgadzam sie z Pania Sawacka.. Rowniez jestem oburzona i zawiedziona tym serialem! Jak ludzie mogli pokazac cos takiego przed kamerami. Pijanstwo, obluda i skapstwo (mam tu na mysli pare, ktora mieszkala na tam malym metrazu i narzekala, ze nie chca im nic wynajac - dusigrosze "Marcin probowal jeszcze negocjowac cene" wstyd mi za nich! Najlepiej za darmo chcieliby mieszkac. I na pewno w kontenerze tez im zle nie bylo, ale laska nie mogla tam mieszkac zbyt dlugo.. No ludzie... To jes Norwegia, duzo zarabiasz i tez duzo wydajesz! Bohater ktory najbardziej przypadl mi do gustu, to Pan Jan. Widac ze dobry czlowiek i uczciwy, a nie "jakis tam'' cwaniaczek. Mam nadzieje, ze mu sie ulozylo!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
EwaSitko napisał:
Bohater ktory najbardziej przypadl mi do gustu, to Pan Jan. Widac ze dobry czlowiek i uczciwy, a nie "jakis tam'' cwaniaczek. Mam nadzieje, ze mu sie ulozylo!
a co mu się niby miało ułożyć
jak on zamiast pracy szukać to wolał sobie pomarznąć nad wodą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
Niezmiernie cieszę się dalszymi negatywnymi recenzjami ,tego prostackiego ,zmanipulowanego reportażu. Zrobionego- nadal nie wiem dla jakiego rodzaju widzów,również nieznane mi są przesłanki jakimi kierowali się twórcy -porażka


1.Jupi ludzie w barakach ale temat.
2.Polacy -hit
3.Napili się mleka
4.Pracują masakra po co !!! a wysyłają kasę do polski .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ktos huj wam w dupe
(polskikutas)
Wiking
jasta 102 chciałem ci zakomunikować że takie psie wytryski jak ty powinni utylizowaczaraz po porodzie.a co do porodu,to żal mi twojej matki,ile ta biedna kobieta musiała zjeść śniegu żeby takiego bałwana urodzić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(aleksbelieber96)
Wiking
EwaSitko - podzielam Twoje zdanie co do Pana Jana. Jak dla mnie porządny człowiek, widać że uczy się języka, ponieważ rozmawiał trochę. A to że lubi łowić ryby, no kurde mój ojciec też łowi, wujek - połowa facetów łowi ryby. Jak mój tato pracy nie miał, to też chodził na ryby w weekendy. Budowlaniec, sprzątaczka - a co to do ... nędzy gorzy zawód? No przepraszam, połowa mojej rodziny pracuje/pracowała na budowlance i co z tego, jeśli nie umierają z głodu i nie przeszkadza im to no to w czym problem. Oczywiście lepiej by było gdyby w telewizji nie pokazali jak polacy piją, jeden kit co piją, ale ogólnie mówię. Nie wiem co tu dopisać ;] jednakże Pan Jan ma u mnie wieeeelkiego plusa, widać że miły człowiek i mogę powiedzieć że szkoda mi go, że musi mieszkać w tych barakach, ale jeśli puki co jemu to nie przeszkadza lub po prostu akceptuje to, no to cieszy mnie to, że są ludzie którzy potrafią cieszyć się małymy rzeczami.

Za błedy ortograficzne (jeśli takie są) najmocniej przepraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
590 Postów
Szymek Bednarski
(Simmon)
Wyjadacz
aleksbelieber96 napisał:
EwaSitko - podzielam Twoje zdanie co do Pana Jana. Jak dla mnie porządny człowiek, widać że uczy się języka, ponieważ rozmawiał trochę. A to że lubi łowić ryby, no kurde mój ojciec też łowi, wujek - połowa facetów łowi ryby. Jak mój tato pracy nie miał, to też chodził na ryby w weekendy. Budowlaniec, sprzątaczka - a co to do ... nędzy gorzy zawód? No przepraszam, połowa mojej rodziny pracuje/pracowała na budowlance i co z tego, jeśli nie umierają z głodu i nie przeszkadza im to no to w czym problem. Oczywiście lepiej by było gdyby w telewizji nie pokazali jak polacy piją, jeden kit co piją, ale ogólnie mówię. Nie wiem co tu dopisać ;] jednakże Pan Jan ma u mnie wieeeelkiego plusa, widać że miły człowiek i mogę powiedzieć że szkoda mi go, że musi mieszkać w tych barakach, ale jeśli puki co jemu to nie przeszkadza lub po prostu akceptuje to, no to cieszy mnie to, że są ludzie którzy potrafią cieszyć się małymy rzeczami.

Za błedy ortograficzne (jeśli takie są) najmocniej przepraszam


....a te ryby na które chodził, to nie mówił przypadkiem ze na "foczki" chodzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok