Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Poszukujemy bohaterów nowego programu o Polakach w Norwegii! - Norwegia

Czytali temat:
chris ... Jan Maryjan (1634 niezalogowanych)
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Poszukujemy bohaterów nowego programu o Polakach w Norwegii!
Brakkefolket 2 a licencji Espanskiej!heheh
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Scaffolding)
Wiking
WESCIE SIE OGARNIJCIE I NIE ROBCIE JESZCZE WIEKSZEJ PORUTY Z NASZEGO I TAK JUZ BARDZO WYSMIEWANEGO NARODU BYSCIE SIE TYLKO SPRZEDAWALI ZA PIENIADZE KOMUS KTO WAS WYKORZYSTA DO PROGRAMU PT. POLACY Z BARAKOW NORTH STREATBILLIGBEACH
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Jesli to ci sami ktorzy szukali do programu TV i dzwonili to maja szanse pokazac Polakow od strony sukcesu. A czy wyszukaja jakis barak w Oslo czy tez pokaza jak Polacy odnosza sukcesy to juz od TV zalezy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Fajnie jest byc Polakiem w norwegii:

- programy
- reportaze
- seriale
- itp,itd

Zeby mi tylko sodowka do glowy nie uderzyla i w dupie sie nie przewrocilo,od tej popularnosci!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
na tym forum sporo jest takich ,ale nie bede wymienial ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
483 Posty
Vivid :)
(Vivid)
Wyjadacz
Jakas epidemia..... czy eksplozja "polskwood"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Zbigniew Gladysz
(jozek130372)
Wiking
Nieróbcie z Nas Polaków gromady lemingów jusz mamy dość mózgi zjarane polsatami tvnami itd dlaczego ja ,i wakacje czy cos tam .Czy jusz nie wystarczy tego w naszych dekoderach trzeba tą głupote jeszcze wypuszczać poza ,Lemingi so z natury takie że długo patrzą i obserwują , tak jak nasi rodacy te programy zresztą ja czasami tesz zwaryjuje i przez chwile na to patrze , a wracając do lemingów to jak sie tak napatrzą to potem im mózg odejmuje i przestaje działac jak jeden się żuci w przepaść to wrzystkie idą za nim bo wypalony mózg niedziała To może się wydażyć naprawdę
pozdrowionka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
jozek130372 napisał:
Nieróbcie z Nas Polaków gromady lemingów jusz mamy dość mózgi zjarane polsatami tvnami itd dlaczego ja ,i wakacje czy cos tam .Czy jusz nie wystarczy tego w naszych dekoderach trzeba tą głupote jeszcze wypuszczać poza ,Lemingi so z natury takie że długo patrzą i obserwują , tak jak nasi rodacy te programy zresztą ja czasami tesz zwaryjuje i przez chwile na to patrze , a wracając do lemingów to jak sie tak napatrzą to potem im mózg odejmuje i przestaje działac jak jeden się żuci w przepaść to wrzystkie idą za nim bo wypalony mózg niedziała To może się wydażyć naprawdę
pozdrowionka

przelacz na tv trwam...
z ortografia to ty na bakier
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jaroslaw Radtkowski
(JaroslawRadtkowski)
Wiking
ciekawe ile placa hehe...zeby swoja caszke w mediach pokazywac wlasciwie moga sie zglosic hehe mam troche do opowiedzenia po 23 latach w tym pieknym kraju wsz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jaroslaw Radtkowski
(JaroslawRadtkowski)
Wiking
nie ucinajcie halllooo moj facebook jaroslaw radtkowski wyraznie napisalem ha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok