Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

reklama | kup tutaj »

"Warsaw Shore" w norweskiej telewizji - Norwegia

Czytali temat:
Paweł Paweł Paulina Xxx Batłomiej :) (2155 niezalogowanych)
1 Post

(witajslonce)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu "Warsaw Shore" w norweskiej telewizji
to normalnie pustaki sa i dziwki,nic sobą nie reprezentują tylko wiocha z nich wychodzi.szkoda mi ich rodzicow ja bym ze wstydu się spalil
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(boryks)
Wiking
Miałem okazje obejżeć jeden odcinek więcej się nie dało.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Kasia K
(kaskis)
Wiking
''chłopacy'' ... no comment
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
kaskis napisał:
''chłopacy'' ... no commentdla mnie też wydało sie to śmieszne "chłopacy" ale podobno istnieje taka poprawna forma
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Jaymz Thrasher
(Krzych_MetFuk)
Wiking
Będzie wstyd na cały las...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bistu)
Wiking
Najpierw robole z baraków, a teraz idioci z mtv. Dlaczego w Norweskich mediach zawsze pokazuje się polaków przez pryzmat najgorszego sortu wieśniaków?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Bo norski dobieraja to kogo pokazuja tak aby przedstawic Polakow w jak najgorszym swietle. Podczas gdy Polska telewizja Polsat wybiera kogo pokazuje tak aby przedstawic norskow i Norwegie w jak najlepszym swietle wycinajac w calosci wywiady z osobami ktore chcialy przedstawic rzeczywistosc taka jaka jest i nie na "jedna nute" jak wszyscy inni.....

I w ten oto sposob jest co jest..... media sa kontrolowane przez socjalistow w eurokolchozie oraz krajach EØS i pokazuja co chca pokazac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Dawid R
(BigDave)
Wiking
Tego sie obawialem. Mam nadzieje, ze nikt ode mnie z pracy nie zobaczy ani jednego odcinka. Moja dziewczyna wlasnie mi pisze, ze w szkole ( jest jedyna Polka ) juz wszyscy sie z tego programu nabijaja, a maja za soba dopiero jeden odcinek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Sebek77)
Wiking
Nic tylko zapalić znicz pogrzebią nas żywcem hahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok