Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Barnevernet się boi . MA CZEGO :) - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Piotr L. Katarzyna Pliszka Joanna Kuchnicka Kasia Tłumacz Dominika Wasylka Katarzyna Kabat ayahuazca ayahuazca od urodzenia dumny z pochodzenia Paruna baskak Łukasz Ch Modest89 Z Norwegii (6601 niezalogowanych)
1 Post
VS kaida shultz
(djshultz)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Dobrze, że Barnevernet się mnie boi”
usmiech nie znika mi z twazy gdy wyobraze sobie krzysztofa z dzieckiem na szyji uciekajacymy przez okno zostawiajac po sobie jedynie odcisk kolby karabinu na czole pracownika placowki barnevernet
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
AnkaOslo z
(AnkaOslo)
Wiking
szkoda ze nie mozemy liczyc na pomoc wydzialy konsularnego, tylko polacy musza/musieli szukac pomocy prywatnie, z tego co wiadac na filmie kraje innych rzadów nie odmowili pomocy swoim obywatelom, tylko wrecz przeciwnie!

Zyczmy sobie aby i nasz Polski Wydzial Konsularny interesowal sie naszymi sprawami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Sternal Sławomir
(Thor666)
Wiking
a mi usmiech nie znika z twarzy za kazdym razem gdy widze postac pana detektywa R. oraz jego wojska . niedawno widzialem cyrk jaki sie odbyl gdy odbieral zone z dzieckiem ze szpitala po porodzie. dla mnie to poprostu kabaret. za duzo filmow akcji w dziecinstwie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
kilka lat lat temu doszło do skandalu pomiędzy Marokiem a Norwegią , Marokańczyk olimpijczyk ożeniony z Norweżką zabrał dzieci do Maroka i nie chciał aby dzieci wróciły do matki .Służby specjalne Norwegiii wpadły do Maroka i porwały dzieci do Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
djshultz napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Dobrze, że Barnevernet się mnie boi”
usmiech nie znika mi z twazy gdy wyobraze sobie krzysztofa z dzieckiem na szyji uciekajacymy przez okno zostawiajac po sobie jedynie odcisk kolby karabinu na czole pracownika placowki barnevernet


Zeby ten Rambo "z bozej laski" zajal sie rowniez porywaniem dzieci w Polsce z rak ich katow, to nie tylko Tobie, ale przede wszystkim tym dzieciom usmiech by nie znikal z twarzy Ile dobrego moglby zrobic, bo wlos sie jezy, jak sie czyta codzienne wiadomosci, co ta patologia potrafi z dziecmi wyrabiac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
no i zaraz wywołacie przysłowiowego wilka z lasu czyli helenkę rybkę z bagien ... a raczej z dna i wodorostów
i się zacznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
dzieci odbierane przez Barnevernet trafiają do rodzin zastępczych które dzieci te molestowały seksualnie ,, Aftenposten ,,08.12.2011 ,,Misbrukt mens de var under barnevernets omsorg,, 52 dzieci były,manipulowane i wykorzystywane seksualnie przez rodziny zastępcze.Molestujący dostali 60 dni więzienia.Barnevernet miało zgłoszenia o molestowaniu i nadal umieszczało dzieci w pedofilskich rodzinach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
anetapolak napisał:
no i zaraz wywołacie przysłowiowego wilka z lasu czyli helenkę rybkę z bagien ... a raczej z dna i wodorostów
i się zacznie


W sumie, to na dniach mial byc jej rzekomy, wielki "comeback" (tak przynajmniej davidek zeznawal ), wiec juz chyba pora
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
łał
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Przemek Drozd
(tonnny)
Nowicjusz
[b]baga napisał:[/b
[quote]kilka lat lat temu doszło do skandalu pomiędzy Marokiem a Norwegią , Marokańczyk olimpijczyk ożeniony z Norweżką zabrał dzieci do Maroka i nie chciał aby dzieci wróciły do matki .Służby specjalne Norwegiii wpadły do Maroka i porwały dzieci do Norwegii.[/quote]


Kto sobie poradzi z tą bandą oszołomów z BV tylko Rudkowski nikt z PL palcem nie ruszy
ps mógłby ktoś wrzucić np na YouTube całe tłumaczenie dokładnie lub mniej dokładnie



Norwedzy się boją ,,niech się boją nie będą dotykać polskich dzieci nie będą musieli się bać ,,
kultowy text hahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok