Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

11 Postów
Vyke Vyke
(Vyke)
Wiking
violcia napisał:
NIE PISZ BZDUR, BO TAK JAK PISAŁAM WCZEŚNIEJ, JAK NIE JESTEŚ W ZASIĘGU DARMOWEGO WIFI TO TA APLIKACJA W OGÓLE SIĘ NIE CHCĘ POŁĄCZYĆ, A POŁĄCZENIE PRZEZ LOCAL ACCESS PO WYBRANIU NUMERU JEST PO PROSTU W CAŁYM OSLO NIE MOŻLIWE, SZKODA KASY NA DOŁADOWANIA

Violcia, z połączeniem przez WiFi lub Local Access nie powinno być problemów. Prosimy o kontakt mailowy z naszym działem obsługi klienta pod adresem support@vyke.com (może być po polsku) podając numer użytkownika, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Vyke Vyke
(Vyke)
Wiking
Jon,
Usługa Local Access jest dostępna w całej Norwegii, zapraszamy na www.vyke.com/local-access. Po wybraniu numeru docelowego powinny pokazać się trzy opcje połączenia: WiFi/Mobile data, Local Access i Callback.
Jeśli masz problemy z wykonywaniem połączeń, skontaktuj się z support@vyke.com w celu ich wyjaśnienia. Prosimy o jak najwięcej informacji tj. Twoją nazwę użytkownika, model telefonu, rodzaj połączenia, kraj do którego dzwonisz. Bardzo chcielibyśmy wyjaśnić, co jest nie tak.
Pozdrawiamy
Vyke
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
do suporta pisałem z konta vyke , nawet nie raczyli odpowiedzieć....

Konto na Norwegię(numer norweski +47xxxxxxx) i jak chcę dzwonić to tylko dwie opcje:
WiFi/Mobile data, i Callback....

Sieć tel2...

na innym numerze z chess działa local access , ale co mi z tego jak to numer na kartę i za minuty trzeba płacić osobno...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Vyke Vyke
(Vyke)
Wiking
Wysłaliśmy do Ciebie prywatną wiadomość z prośbą o adres email i szczegóły, które potrzebujemy do sprawdzenia problemu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr Karolak
(piniuuu)
Wiking
Moje zapytanie czy zamknięcie konta Vyke wiąże się z jakimiś opłatami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok