Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Norwegowie bez pieniędzy - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Maryjka Funga Arek 00 Beata K Krzysztof Erne (3448 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegowie bez pieniędzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
Oj.. bidula musi pracowac jako kelnerka..... a to takie uwlaczajace.... wspolczuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Nie do końca tak jednak było. Rachunki z domu ojca zaczęto przysyłać na mój adres, a stypendium naukowe nie było do pozazdroszczenia.

Co za bzdury. Od kiedy to jest sie odpwiedzialnym za placenie rachunkow za mieszkanie, z ktorego jest sie wymeldowanym. Zeby dostac stypendium nie mozna mieszkac z rodzicami.

I te jeczenie o spodniach za 1000 NOK. Nic tylko prawdziwa bieda.

Historia jak zywcem wzieta z gazet typu Hjemmet
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
SENTEX napisał:
I te klapsy w pupę od dobrze ubranych ludzi naprawde smutne
To pewnie zgodnie z myśla forimowicza oppenheimera, ze klaps w d.. jeszcze nikomu nie zaszkodzil.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
a zaszkodzil? Tobie tez by sie przydal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Witold Dębiec
(332311)
Wiking
Śmieszy was jej los??? A może wy macie za dużo kasy? Zamiast pierdoły gadać lepiej jej pomóżcie. Ale zapomniałem Polak w Norwegi jest panem dla Norwegów. Jak wszędzie. Polak za granicom nie u siebie czuje się jak u siebie. Polak to złodziej i męnda do potęgi "N". Zobaczymy jak wy będziecie w takiej sytułacji jak ona. Ciekawe jak będziecie się czuli kiedy z was zrobią pośmiewisko. Przestańcie pisać głupoty na jej temat!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
332311 napisał:
Śmieszy was jej los??? A może wy macie za dużo kasy? Zamiast pierdoły gadać lepiej jej pomóżcie. Ale zapomniałem Polak w Norwegi jest panem dla Norwegów. Jak wszędzie. Polak za granicom nie u siebie czuje się jak u siebie. Polak to złodziej i męnda do potęgi "N". Zobaczymy jak wy będziecie w takiej sytułacji jak ona. Ciekawe jak będziecie się czuli kiedy z was zrobią pośmiewisko. Przestańcie pisać głupoty na jej temat!

Dlaczego powielasz krzywdzace sterotypy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
Dla wielu Norwegow problemem jest fakt ,ze w ogóle musza pracować. Czuja sie pokrzywdzeni i oszukani. Sa przecież rodowitymi mieszkancami najbogatszego kraju. A juz sama myśl o tym ,że pracuje sie przez cale życie jest dla nich nie do zniesienia. Dlatego wlasnie osoba z tego artykulu nie budzo współczucia tylko śmiech. Jest zdrowa i nieglupia. Mogla by miec wszystko a woli sie uzalac nad sobą. Fakt. Nie miala moze udanego dzieciństwa. Reazta zycia zalezy juz od niej samej ale ona woli poplakac sobie i nienawidzi innych ,ktorzy maja kasę. Najczęściej ciezko zapracowana.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ciekawe czy ona ma jeszcze cnotę
jakby co to mogę kupić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Witold Dębiec
(332311)
Wiking
Polacy zachowóją się czasami tak samo jak ich znienawidzeni Żydzi. Wie ktoś z was ile wynosi roczna lub miesięczna stawka wypłacanej Renty w Norwegi. NAV nic to tym nie pisze. Może zna ktoś link i poda na pocztę do mnie. Bo jestem od urodzenia chory i mam z polski ręte socialną. Czy emigrant może ubiegać się o nią w Norwegi i jednocześnie pracować? A ja słyszałem że to Szwecja jest najbogatsza. A to nie prawda. Patrząc na zasiłki z Szweckiego ZUS. To grosze takie jak w Polsce. Wacha się od 1200- 2553 koron na miecha czyli na nasze 600 - 1300 zł. Ciekawe jakie są tu. I czy to prawda że tam jest lepiej. Bo mam do wyboru Norwegię albo Szwecje. Obecnie odkładam kasę na wyjazd. Hej du polakker
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok