Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 31 maja

Brak integracji jest winą imigrantów - Norwegia

Czytali temat:
Jon Doe pawel piotr (3602 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Brak integracji jest winą imigrantów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Krzysiek Nowaczek
(krzynow)
Nowicjusz
Zastanawiam się gdzie murzyn na ulicy dostanie prędzej wpierdol, w Polsce czy w Norwegii? Tak, tak jednak zawsze będziemy sapać o norweskim rasiźmie i nietolerancji. Leczymy w ten sposób nasze narodowe kompleksy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(pepe77arka)
Wiking
masakra jakas co tu pisza, norki sa bardziej rasistasistowscy niż brytyjczycy. Zadawanie sie z kims ze wschodniej europy to dla norka hanba i wstyd przed sasiadami. chyba ze dla nich sie pracuje to wtedy pan i wladca jest łaskaw porozmawiac i nagle zna angielski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Krzysiek Nowaczek
(krzynow)
Nowicjusz
pepe77arka napisał:
masakra jakas co tu pisza, norki sa bardziej rasistasistowscy niż brytyjczycy. Zadawanie sie z kims ze wschodniej europy to dla norka hanba i wstyd przed sasiadami. chyba ze dla nich sie pracuje to wtedy pan i wladca jest łaskaw porozmawiac i nagle zna angielskiTo może się naucz norweskiego jak te norasy nie chcą po angielsku gadać. Albo nie, naucz się lepiej tego angielskiego bo jak słyszałem kilka razy ten komunikatywny angielski to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Niech szanowny analityk Benedicte Falch-Monsen się postawi na stanowisku imigranta lub niech jedzie do innego kraju i spróbuje być imigrantem tylko na próbę przez rok i spróbuję się z integrować w tedy zobaczy co jest przeszkodą tak naprawdę. Czasem jest dobrze zajrzeć do lusterka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Marek Z
(MarekZ)
Początkujący
Biedni Ci nasi rodacy. Masochistyczne zamiłowanie do martyrologii jest tak silne, że z braku okupanta, tudzież zaborcy u siebie, emigrują za granicę - by móc cierpieć prześladowania na tle narodowym...

PS. "na przykład" nie "naprzykład"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(pepe77arka)
Wiking
Chodzilem do szkoly prze 6 miesiecy i sie cokolwiek nauczylem , ale naszczescie wyjechalem z tej metropolii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Zastanawiam się gdzie murzyn na ulicy dostanie prędzej wpierdol, w Polsce czy w Norwegii? Tak, tak jednak zawsze będziemy sapać o norweskim rasiźmie i nietolerancji. Leczymy w ten sposób nasze narodowe kompleksy.
przeciez norki boja sie wlasnego cienia
robia tylko to co im karze partia

podaj statystyki ile faktycznie muzynow pobili w Polsce a ile w norge


tu masz jednego muzyna w Oslo co dostal bejsbolem
www.sadistic.pl/brudas-vs-ochroniarz-vt329938.htm

a teraz podaj co najmniej 8 filmow z Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
skoro cysio podnosi wartosc 8 razy(bo w Polsce mieszka 8 razy wiecej ludzi niz w Norwegii), to niech cysio nie zapomni policzyc ilu (procentowo) imigrantow zamieszkuje Norwegiie, a ilu Polske. Wtedy dane beda miarodajne. Na "oko", to obecnie 1/5 w Norwegii, to imigranci. Propnuje do Polski wsadzic okolo 8 milionow imigrantow i wtedy zobaczymy, jak wyglada "tolerancja po polsku" Raczej starch pomyslec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
SENTEX napisał:
krzynow napisał:
pepe77arka napisał:
masakra jakas co tu pisza, norki sa bardziej rasistasistowscy niż brytyjczycy. Zadawanie sie z kims ze wschodniej europy to dla norka hanba i wstyd przed sasiadami. chyba ze dla nich sie pracuje to wtedy pan i wladca jest łaskaw porozmawiac i nagle zna angielskiTo może się naucz norweskiego jak te norasy nie chcą po angielsku gadać. Albo nie, naucz się lepiej tego angielskiego bo jak słyszałem kilka razy ten komunikatywny angielski to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.

Ja znam 5 jezykow frajerzyno i naprzyklad rowniez nie podoba mi sie ich udawany brak znajomosci angielskiego.....A jak chca do cholery zeby gadac po Norwesku niech skalniaki zrobia jeden Norweski nie 58 roznych Norweskich



wow to jeszcze troche i papiezem moze zostaniesz... to bylby hit ... najlepszy rodak z branzy olejowej w Norwegii zostaje ogloszony glowa kosciola... bialy dym zobaczylismy z platformy dogorywajacej wykupionej przez polakow ... heh wlasciwie to dobry pomysl bo branza olejowa cos pada ostatnio...

... z tym udawaniem braku znajomosci jezyka angielskiego roznie bywa... ja znam jednego obcokrajowca ktoremu serio czesto mowie niestety ze nie znam tego jego angielskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok