Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

ZDIĘCIA NA M.N. - Norwegia

Czytali temat:
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Czy nie odnosicie niekiedy wrażenia, iż niektóre fotki umieszczane na tym portalu są jakby to powiedzieć...
Że dobre dla nich miejsce było by na innym typie portali?
Na portalach gdzie profesjonalistki w swej branży...

Bardzo przepraszam, jeśli któraś z Pan poczuje się dotknięta czy wręcz obrażona moim spostrzeżeniem, nadmienię też iż na to zjawisko zwrócił mi uwagę znajomy Norweg, gdy przeglądaliśmy portal...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1505 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
WujekJanek napisał:
Czy nie odnosicie niekiedy wrażenia, iż niektóre fotki umieszczane na tym portalu są jakby to powiedzieć...
Że dobre dla nich miejsce było by na innym typie portali?
Na portalach gdzie profesjonalistki w swej branży...

Bardzo przepraszam, jeśli któraś z Pan poczuje się dotknięta czy wręcz obrażona moim spostrzeżeniem, nadmienię też iż na to zjawisko zwrócił mi uwagę znajomy Norweg, gdy przeglądaliśmy portal...


Zaraz uslyszysz że to nie "ich " wina że były z pipa i cycem na wierzchu ze upily sie do nieprzytomności i wkladaly łapę komus w spodnie. Na drugi dzień jak sie obudza powiedzą ze zostaly wykorzystane, zgwalcone bo przecież wcale tego nie chciały. I zorganizują kolejny "marsz szmat" w ramach protestu jak ktoś smie slinic sie na ich widok. Od razu uprzedze komentarze do mojej wypowiedzi zeby bylo jasne, gwałt jest czymś ohydnym tak samo jak molestowanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Karol.Ky napisał:
Zobacz co wykopalem:

www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj...ortal_mn.html#317986


DOBRE !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
WujekJanek napisał:
Karol.Ky napisał:
Zobacz co wykopalem:

www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj...ortal_mn.html#317986


DOBRE !!!


Az dzwine, ze temat padl... Ale Stachu jak zawsze!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów

(prestissimo)
Nowicjusz
W czym tkwi problem? To przeciez oczywiste, ze takie fotki podnosza liczbe odslon co przeklada sie na pieniadze od reklamodawcow.
Teraz to az milo popatrzec - dziesiatki slicznych , mlodych, atrakcyjnych kobiet - co prawda zaplączą sie rowniez jakies stare babuliny ale w wiekszosci sa mlode.

Zamiast narzekac nalezy podziwiac - lepsze to niz pier...enie o prawdziwych polakch, zydach, SB, patriotyzmie i religi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
prestissimo napisał:
W czym tkwi problem? To przeciez oczywiste, ze takie fotki podnosza liczbe odslon co przeklada sie na pieniadze od reklamodawcow.
Teraz to az milo popatrzec - dziesiatki slicznych , mlodych, atrakcyjnych kobiet - co prawda zaplączą sie rowniez jakies stare babuliny ale w wiekszosci sa mlode.

Zamiast narzekac nalezy podziwiac - lepsze to niz pier...enie o prawdziwych polakch, zydach, SB, patriotyzmie i religi.


No tak, dużo racji...

Tylko mi było głupio, jak mi norweski kolega powiedział: Widzisz, i dlatego właśnie fajnie jest pojechać na parę dni do Polski: bo jest dużo, ogólnodostepnie i za symboliczne pieniądze...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
398 Postów

(Zawisz)
Stały Bywalec
prestissimo napisał:
W czym tkwi problem? To przeciez oczywiste, ze takie fotki podnosza liczbe odslon co przeklada sie na pieniadze od reklamodawcow.
Teraz to az milo popatrzec - dziesiatki slicznych , mlodych, atrakcyjnych kobiet - co prawda zaplączą sie rowniez jakies stare babuliny ale w wiekszosci sa mlode.

Zamiast narzekac nalezy podziwiac - lepsze to niz pier...enie o prawdziwych polakch, zydach, SB, patriotyzmie i religi.


Zastanowiwszy sie.
Cycków nigdy nie za wiele, jak mawiają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów

(prestissimo)
Nowicjusz
WujekJanek napisał:
prestissimo napisał:
W czym tkwi problem? To przeciez oczywiste, ze takie fotki podnosza liczbe odslon co przeklada sie na pieniadze od reklamodawcow.
Teraz to az milo popatrzec - dziesiatki slicznych , mlodych, atrakcyjnych kobiet - co prawda zaplączą sie rowniez jakies stare babuliny ale w wiekszosci sa mlode.

Zamiast narzekac nalezy podziwiac - lepsze to niz pier...enie o prawdziwych polakch, zydach, SB, patriotyzmie i religi.


No tak, dużo racji...

Tylko mi było głupio, jak mi norweski kolega powiedział: Widzisz, i dlatego właśnie fajnie jest pojechać na parę dni do Polski: bo jest dużo, ogólnodostepnie i za symboliczne pieniądze...


To samo mawiaja o Norwegii pastowani, o Szwecji, o Tajlandii, Filipinach..My o ukrainkach , czeszkach i bialorusinkach. Zapytaj tego kolegi ile razy tak naprawde skorzystal za darmo( nie u profesjonalistki za kase)

Pewnie sie okaze, ze slyszal od kolegi, ze jego kolega bzyka polki bez ustanku. Nie twierdze, ze zjawisko nie istnieje, ale nie sadze, ze skala jest znacznie wyzsza niz u innych nacji. Mam w firmie mlodych norkow i wiem, ze na wyjazdach zazwyczaj placa za panny - a to juz zjawisko powszechne pod kazda szerokoscia.

A popatrzec zawsze milo na fajne fotki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Zawisz napisał:
[quote]prestissimo napisał:
W czym tkwi problem? To przeciez oczywiste, ze takie fotki podnosza liczbe odslon co przeklada sie na pieniadze od reklamodawcow.
Teraz to az milo popatrzec - dziesiatki slicznych , mlodych, atrakcyjnych kobiet - co prawda zaplączą sie rowniez jakies stare babuliny ale w wiekszosci sa mlode.

Zamiast narzekac nalezy podziwiac - lepsze to niz pier...enie o prawdziwych polakch, zydach, SB, patriotyzmie i religi.


Zastanowiwszy sie.
Cycków nigdy nie za wiele, jak mawiają.[/quote

Ja postuluje, aby panowie umieszczali wiecej rozneglizowanych zdjec.
Wtedy pary moglyby sie pokojarzyc: np. panna za duzymi piersiami i pan z duzymi bicepsami
panna z gola pupa z panem z malymi walorami

W koncu wiele osob poszukuje tutaj partnerow, wiec dlaczego maja wybierac w slepo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok