Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 31 maja

Ratunku, idę na randkę z Polakiem – spojrzenie Norwegów na związki z Polakami - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
Stwierdzenie że kobiety ubierają się w kiczowaty sposób, rozbawiło mnie. Po przyjeździe tu byłam w szoku. Jak to możliwe aby kobiety w bogatym kraju ubierały się szaro buro smutno i ponuro. Norweżki to kompletne bezguścia. Cyuba najgorzej ubierające się europejki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
cukulinka napisał:
Stwierdzenie że kobiety ubierają się w kiczowaty sposób, rozbawiło mnie. Po przyjeździe tu byłam w szoku. Jak to możliwe aby kobiety w bogatym kraju ubierały się szaro buro smutno i ponuro. Norweżki to kompletne bezguścia. Cyuba najgorzej ubierające się europejki.

prawda
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
nowa2014 napisał:
cukulinka napisał:
Stwierdzenie że kobiety ubierają się w kiczowaty sposób, rozbawiło mnie. Po przyjeździe tu byłam w szoku. Jak to możliwe aby kobiety w bogatym kraju ubierały się szaro buro smutno i ponuro. Norweżki to kompletne bezguścia. Cyuba najgorzej ubierające się europejki.

prawda


Norwezki po prostu taki maja styl ubierania sie. Podobnie jak z urzadzaniem mieszkan, gdzie statystyczny Norweg (o czym niedawno tez pisalem) zna tylko 3 kolory: bialy, czarny i drewniany Ogolnie tak z wygladu to dla mnie idealnie oddaje pojecie EKTE NORSKE DAME powiedzonko: szeroka w barach strach budzaca baba... Natomiast co do wygladu Polek, to tez niekiedy widzac indywiduum przypominajace choinke mysle "albo nasza, albo Ruska"... Przewaznie okazuje sie ze NASZA. Zywcem wyrwana z wioskowej potancowki Krolowa Wejcherowa...

Natomiast co do podejscia do zycia, to niestety bym sie zgodzil... Zycie polega na tym, aby zlapac chlopa i zrobic sobie dziecko, a potem to juz niech chlop sie martwi. Z drugiej strony Polak owszem na etapie zalotow kupi kwiatek, zaplaci za piwo czy kawe i otworzy drzwi, ale potem po naszemu, po polsko-katolicku. Zona jest przypisana do mnie jak samochod czy wkretarka, jej zadaniem jest pilnowac dzieci i domu i nie zabierac glosu gdy mezczyzni rozmawiaja. A najwieksza zniewaga jaka moze spotkac prawdziwego polskiego mezczyzne, to krazace wsrod kolegow podle pomowienia, ze w jego domu to nie on, a jego zona rzadzi... OK, troche przerysowuje ten obraz, ale tylko troszke, wiecie o co chodzi...

Wiele jest powodow dla ktorych kocham ten kraj (pomimo ze widze tez jego wady, niedociagniecia i nonsensy). Jednym z nich jest to ze z czasem wyrobilem sobie zdanie, ze jesli W OGOLE POJAW SIE W GLOWIE PYTANIE kto w naszym malzenstwie rzadzi, to znak, ze dla dobra wszystkich nalezy zaczac pakowac walizke... Bo w malzenstwie nie ma miejsca na rzadzacegi i rzadzonego... W Polsce taka opinia powoduje raczej usmieszek na ustach rozmowcy, tutaj jest to standard. jest to normalne.

Tym "szerokim w barach strach budzacym babom", tym jak to jedni ich nazywaja feministkom, inni babochlopami a jeszcze inni (mysle ze majacy kompleks malego pyrdka) lesbom chodzi nie o to, aby samemu dzwigac ciezkie torby i samemu za siebie placic... Im chodzi o to, aby byc w zwiazku postrzeganym jak rownoprawny partner, jak czlowiek, a nie jak baba-wlasnosc. I wywalczyly to sobie, a te ciezkie torby ktore same nosza, to cena, ktora za to placa... i placa z ochota. I mysle, ze to bardzo dobra zamiana.

Do wygladu Polakow panow sie nie odnosze, bo raczej panami sie nie interesuje. Nadmienie jednak, ze gdy na spacerze widze grupke halasliwie zachowyjacych sie panow, z ogolonymi lebkami w klapkach, krotkich spodenkach i wymietych tshirtach (albo w ciemnych jeansach, koszuli, butach trumniakach i oczywiscie niesmiertelna skorzana kurtka plus wasy) to wtedy bankowo... NASZE CHOPY BUDOWLANE W MIASTO RYSZYLY. 100% trafien...

Ale jedno trzeba przyznac, nasze chlopaki poza oczywiscie najnizsza kasta ciuchy maja na sobie co prawda wiesniackie i wygniecione, ale... wyprane i czyste. Z tubylcami zas roznie w tym wzgledzie bywa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Greg Cruel
(Cruel)
Nowicjusz
cukulinka napisał:
Stwierdzenie że kobiety ubierają się w kiczowaty sposób, rozbawiło mnie. Po przyjeździe tu byłam w szoku. Jak to możliwe aby kobiety w bogatym kraju ubierały się szaro buro smutno i ponuro. Norweżki to kompletne bezguścia. Cyuba najgorzej ubierające się europejki.
co cie tak rozbawiło ? po tych zdjeciach rosyjskich lasek na twoim profilu tylko potwierdza ze zamiast wstawic swoje zdjecia dziewczyny wstawiają zdjecia biusciastych jakby to w cyckach miescił się rozum ..ale to na niektórych działa

www.foto-sobitiya-planeti.ru/foto-sobiti...a-russkich-krasavits
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Cruel napisał:
cukulinka napisał:
Stwierdzenie że kobiety ubierają się w kiczowaty sposób, rozbawiło mnie. Po przyjeździe tu byłam w szoku. Jak to możliwe aby kobiety w bogatym kraju ubierały się szaro buro smutno i ponuro. Norweżki to kompletne bezguścia. Cyuba najgorzej ubierające się europejki.
co cie tak rozbawiło ? po tych zdjeciach rosyjskich lasek na twoim profilu tylko potwierdza ze zamiast wstawic swoje zdjecia dziewczyny wstawiają zdjecia biusciastych jakby to w cyckach miescił się rozum ..ale to na niektórych działa

www.foto-sobitiya-planeti.ru/foto-sobiti...a-russkich-krasavits


o dedektyw znalazl teorie spiskowa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
WujekJanek napisał:
nowa2014 napisał:
cukulinka napisał:
Stwierdzenie że kobiety ubierają się w kiczowaty sposób, rozbawiło mnie. Po przyjeździe tu byłam w szoku. Jak to możliwe aby kobiety w bogatym kraju ubierały się szaro buro smutno i ponuro. Norweżki to kompletne bezguścia. Cyuba najgorzej ubierające się europejki.



prawda


Norwezki po prostu taki maja styl ubierania sie. Podobnie jak z urzadzaniem mieszkan, gdzie statystyczny Norweg (o czym niedawno tez pisalem) zna tylko 3 kolory: bialy, czarny i drewniany Ogolnie tak z wygladu to dla mnie idealnie oddaje pojecie EKTE NORSKE DAME powiedzonko: szeroka w barach strach budzaca baba... Natomiast co do wygladu Polek, to tez niekiedy widzac indywiduum przypominajace choinke mysle "albo nasza, albo Ruska"... Przewaznie okazuje sie ze NASZA. Zywcem wyrwana z wioskowej potancowki Krolowa Wejcherowa...

Natomiast co do podejscia do zycia, to niestety bym sie zgodzil... Zycie polega na tym, aby zlapac chlopa i zrobic sobie dziecko, a potem to juz niech chlop sie martwi. Z drugiej strony Polak owszem na etapie zalotow kupi kwiatek, zaplaci za piwo czy kawe i otworzy drzwi, ale potem po naszemu, po polsko-katolicku. Zona jest przypisana do mnie jak samochod czy wkretarka, jej zadaniem jest pilnowac dzieci i domu i nie zabierac glosu gdy mezczyzni rozmawiaja. A najwieksza zniewaga jaka moze spotkac prawdziwego polskiego mezczyzne, to krazace wsrod kolegow podle pomowienia, ze w jego domu to nie on, a jego zona rzadzi... OK, troche przerysowuje ten obraz, ale tylko troszke, wiecie o co chodzi...

Wiele jest powodow dla ktorych kocham ten kraj (pomimo ze widze tez jego wady, niedociagniecia i nonsensy). Jednym z nich jest to ze z czasem wyrobilem sobie zdanie, ze jesli W OGOLE POJAW SIE W GLOWIE PYTANIE kto w naszym malzenstwie rzadzi, to znak, ze dla dobra wszystkich nalezy zaczac pakowac walizke... Bo w malzenstwie nie ma miejsca na rzadzacegi i rzadzonego... W Polsce taka opinia powoduje raczej usmieszek na ustach rozmowcy, tutaj jest to standard. jest to normalne.

Tym "szerokim w barach strach budzacym babom", tym jak to jedni ich nazywaja feministkom, inni babochlopami a jeszcze inni (mysle ze majacy kompleks malego pyrdka) lesbom chodzi nie o to, aby samemu dzwigac ciezkie torby i samemu za siebie placic... Im chodzi o to, aby byc w zwiazku postrzeganym jak rownoprawny partner, jak czlowiek, a nie jak baba-wlasnosc. I wywalczyly to sobie, a te ciezkie torby ktore same nosza, to cena, ktora za to placa... i placa z ochota. I mysle, ze to bardzo dobra zamiana.

Do wygladu Polakow panow sie nie odnosze, bo raczej panami sie nie interesuje. Nadmienie jednak, ze gdy na spacerze widze grupke halasliwie zachowyjacych sie panow, z ogolonymi lebkami w klapkach, krotkich spodenkach i wymietych tshirtach (albo w ciemnych jeansach, koszuli, butach trumniakach i oczywiscie niesmiertelna skorzana kurtka plus wasy) to wtedy bankowo... NASZE CHOPY BUDOWLANE W MIASTO RYSZYLY. 100% trafien...

Ale jedno trzeba przyznac, nasze chlopaki poza oczywiscie najnizsza kasta ciuchy maja na sobie co prawda wiesniackie i wygniecione, ale... wyprane i czyste. Z tubylcami zas roznie w tym wzgledzie bywa...



no norwedzy uzywaja zelazka codziennie

jako pochlaniacz kurzu chyba

jeszcze nie widzialem zeby jakas miala na sobie ciuch wyprasowany
a z gustem ich to jest jak z wyborem w kiwi
niem ma zadnego ,jeden rodzaj mleka i 2 rodzaje parowek


moze i te babochlopy jak nazywasz norwezki wywalczyly niezaleznosc i moze placa za to z ochota ale na pewno nie maja zadnej ochoty placic za to dzieci a placa najwyzsza cene
skrzywione cale zycie
bo jak to jest miec rodzenstwo kazde z innym ojcem
a w sobote tp 5 tatusiow do mamusi przyjezdza i zabieraja po jednym dzieciaku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Dobra Cysiek, napisz jeszcze, ze rozwiazle Norwezki pojda do piekla...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Cysiu moj ulubiony twierdzi, iz nazywam Norwezki babochlopami.
Otoz kazdy moze sobie kliknac w gore i przeczytac moja wypowiedz:


Tym "szerokim w barach strach budzacym babom", tym jak to jedni ich nazywaja feministkom, inni babochlopami a jeszcze inni (mysle ze majacy kompleks malego pyrdka) lesbom chodzi nie o to (...)

Mamy ze najomymi taka teorie, ze Cysiek vel fullcasco vel Wrzeszczot vel...(duzo by pisac) ma dalekosiezny plan starania sie i posade gonca w norweskim parlamencie. Caloksztalt swej dzialalnosci na forum MN zamierza przedstawc tytejszym sluzbom specjalnym na dowod, iz mozna mu bez obawy powierzac dokumenty o najwyzszej klauzuli bezpieczenstwa, gdyz chocby tekst byl sformulowany nadzwyczaj jasno, Cysiek i tak nie potrafi go zrozumiec.

Niestety Cysku, posady nie dostaniesz gdyz popelniles straszliwy blad logiczny i niekonsekwencje... Sluzby specjalne stwierdza, ze w tym zakresie twoj poziom kumacji jest zadowalajacy, niestety... masz tendencje do publikowania na portalu MN absolutnie wszystkiego co wpadnie Ci w rece, od instrukcji defekacji, poprzez przedruki z pism prawicowych, az po zrzuty z komediowa... Bez ladu i skladu, bez sensu i zrozumienia, ale wrzucasz...

Caly twoj misterny plan i lata pracy na nic...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
czy sa w norwe jakies fora? albo soa takiego jak na kazdej polskiej www ze pod tekstem np. onet mozna pisac komentarze, do wszystkiego, jakos tego nie widze np. osloby.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok